ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Пістолет, з якого вбили операторку Галину Гатчинс, не міг вистрілити випадково – ФБР

15.08.2022, 10:28
Фото: фейсбук Галини Гатчинс
Фото: фейсбук Галини Гатчинс

Федеральне бюро розслідувань встановило, що пістолет зі зйомок фільму "Іржа", з якого голлівудський актор Алек Болдвін застрелив операторку Галину Гатчинс, не міг вистрілити без натискання на спусковий гачок. Раніше актор стверджував, що постріл стався випадково. Про це пише видання Deadline, передає "Бабель".

Слідчий експеримент показав, що навіть зі зведеним курком і під час удару по револьверу F.lli Pietta він не міг вистрілити без втручання стрільця. "Зі зведеним на чверть або навіть наполовину курком пістолет не можна було змусити стріляти без натискання на спусковий гачок", – йдеться у звіті ФБР.

У грудні 2021 року в інтервʼю Болдвін заявив, що вважав, ніби пістолет заряджений холостими патронами, і наголосив, що не натискав на спусковий гачок, а постріл стався випадково.

Як повідомляв ІМІ, 21 жовтня 2021 року американський актор Алек Болдвін під час знімання вестерна "Раст" випадково застрелив операторку з України Галину Гатчинс та поранив режисера фільму Джоела Соузу. Інцидент стався під час сцени, в якій Болдвін стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту. Також був поранений режисер Джоель Соуза.

Слідство зосередилося на фахівчині зі зброї та помічникові режисера, який дав Алеку Болдвіну пістолет.

Поліція вилучила на знімальному майданчику, де загинула Гатчинс, сотні патронів.

Відповідальний за освітлення на зніманні фільму "Іржа" Серж Светной подав до суду на Алека Болдвіна, який випадково застрелив Галину Гатчинс, та інших членів команди.

У своєму першому інтерв'ю після трагедії телеканалу ABC Алек Болдвін виклав свою версію загибелі Галини Гатчинс. Він заявив, що не натискав на курок.

Liked the article?
Help us be even more cool!