ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Наглядова рада Меta закликала компанію переглянути заборону на фото топлес

19.01.2023, 11:24
Фото скриншот з відео Марка Цукерберга
Фото скриншот з відео Марка Цукерберга

Наглядова рада Meta закликала компанію переглянути правила на заборону публікацій світлин оголених грудей у Facebook та Instagram, пише УП з посиланням The Guardian.

Про це йдеться в рішенні від 17 січня. Зміни пропонують для того, щоб компанія керувалася чіткими критеріями, які відповідають міжнародним стандартам у галузі прав людини.

Рішення ухвалили після того, як Facebook цензурував два пости з акаунту американської пари трансгендера і небінарної людини.

На фото пара позує топлес, але з прикритими сосками. Світлини опубліковано на підтримку трансгендерів для збору коштів на операцію.

Facebook отримав скарги на світлину від користувачів, потім він її переглянув і видалив через систему штучного інтелекту. Після того як пара оскаржила це рішення, Meta зрештою їх відновила.

Комісія встановила, що "політика соцмереж ґрунтується на бінарному погляді на гендер і відмінності між чоловічим і жіночим тілом", що робить правила проти оголення сосків "нечіткими", коли йдеться про інтерсексуальних, небінарних і трансгендерних користувачів.

Вона рекомендувала Меta "визначити чіткі, об'єктивні, поважні до прав людини критерії" щодо модерації оголеного тіла, "щоб до всіх людей ставилися відповідно до міжнародних стандартів у галузі прав людини".

У Meta є 60 днів, щоб надати публічну відповідь щодо рекомендацій наглядової ради.

"Ми постійно вдосконалюємо нашу політику, щоб зробити наші платформи безпечнішими для всіх. Ми знаємо, що можна зробити більше, щоб підтримати ЛГБТК+-спільноту", – цитує видання представника компанії.

Він зазначив, що вони можуть зробити більше для підтримки ЛГБТ-спільноти, а це означає співпрацю з експертами та організаціями, що захищають їхні інтереси, над низкою питань та вдосконаленням роботи.

У компанії Meta зазначили, пара, яка збирає кошти на операцію на грудях, – це не те саме, що людина, яка пропонує секс онлайн, але штучний інтелект компанії спочатку не побачив різниці в дописі. 

Меta має 60 днів, щоб публічно відреагувати на рекомендації наглядової ради.

Хоча адвокати компанії можуть підтримати рекомендацію, залишаються питання щодо того, як працюватиме автоматизована система модерації контенту Meta.

Як повідомляв ІМІ, соцмережа Facebook без попередження 14 січня приховала всі дописи в профілі журналістки, координаторки платформи "Свій дім" (збирає свідчення злочинів РФ) Юлії Машути. Зранку 18 січня Юлія Машута повідомила, що дописи на її сторінці відновилися.

Liked the article?
Help us be even more cool!