ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Мін'юст просить суд заборонити Партію Шарія

11.03.2021, 10:35
Фото – фейсбук Артур Міхно
Фото – фейсбук Артур Міхно

Міністерство юстиції України просить Окружний адміністративний суд міста Києва заборонити діяльність політичної партії “Партія Шарія”.

Про це повідомляється на сайті Окружного адмінсуду.

Позивач просить суд витребувати в Служби безпеки України висновки експертів, які зазначено в листі до Мін’юсту від 4 березня 2021 року щодо протиправної діяльності політичної партії, та заборонити діяльність Партії Шарія.

Суд відкрив провадження в справі за позовом міністерства та розглядатиме її за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін. Судове засідання в справі призначено на 6 квітня.

Як повідомляв ІМІ, 16 лютого СБУ оголосила про підозру в скоєнні злочину громадянину України Анатолію Шарію. Підозру оголошено в межах кримінального провадження за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") та ч. 1 ст. 161 ("Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками").

16 лютого проросійського політика і блогера Анатолія Шарія викликали на допит до Служби безпеки України 22 лютого. У разі нез'явлення його оголосять у розшук. 

22 лютого СБУ повідомила, що розцінює неявку проросійського політика і блогера Анатолія Шарія на допит 22 лютого як ухилення від слідства. 

25 лютого СБУ оголосила Анатолія Шарія в державний розшук. СБУ повідомила, що цього дня Шарій не з’явився на допит.

1 березня СБУ скерувала до Київської міської прокуратури запити про міжнародну правову допомогу і необхідні матеріали для організації та проведення слідчих дій на території інших країн у кримінальному провадженні стосовно Анатолія Шарія.

Liked the article?
Help us be even more cool!