ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Міноборони: Бутусова призначать радником міністра оборони на громадських засадах

22.12.2020, 17:18
Фото – фейсбук Юрія Бутусова
Фото – фейсбук Юрія Бутусова

Міністерство оборони повідомляє, що журналіста Юрія Бутусова призначать радником міністра оборони України на громадських засадах.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Міноборони 22 грудня.

“Досягнуто домовленості про призначення Юрий Бутусов радником Міністра оборони України на громадських засадах. Ефективне міністерство, боєздатні збройні сили - є над чим працювати”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, 19 грудня відбулася зустріч міністра оборони Андрія Тарана з журналістом Юрієм Бутусовим, за результатами якої журналіст прийняв пропозицію міністра оборони стати його позаштатним радником на два місяці.

8 грудня Міністерство оборони України запропонувало головному редакторові інтернет-видання “Цензор.Нет” Юрію Бутусову “зайняти одну з міністерських позицій”.

Юрій Бутусов повідомив, що погодиться працювати в Міністерстві оборони України, якщо відомство запропонує йому конкретні посади, які відповідатимуть його вимогам.

8 грудня Юрій Бутусов заявив, що приймає пропозицію міністерства та опублікував програму дій.

9 грудня Міноборони повідомило, що ознайомилось із програмою журналіста, яка “демонструє нерозуміння меж та змісту функціональних обов’язків посад, на які він претендує”. Водночас Бутусова запросили 10 грудня на співбесіду.

10 грудня Бутусов повідомив, що жоден співробітник Міноборони протягом 9 грудня з ним не зв'язався і він не отримав ніяких пропозицій відвідати міністерство.

У відповідь на це Міноборони заявило, що “за результатами розмови з шановним журналістом кадрові служби змушені повідомити про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій, котрі наразі перевищують його рівень необхідних компетенцій”.

Журналіст заявив, що позиватиметься до суду проти Міноборони та вимагатиме вибачень за публічні образи.

Liked the article?
Help us be even more cool!