ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Бутусов пов’язує пропозицію Міноборони зі своїми публікаціями про "справу вагнерівців"

08.12.2020, 14:31
Фото – фейсбук Юрія Бутусова
Фото – фейсбук Юрія Бутусова

Головний редактор видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов повідомив, що погодиться працювати в Міністерстві оборони України, якщо відомство запропонує йому конкретні посади, які відповідатимуть його вимогам, повідомляє “Детектор медіа”.

Бутусов пов’язує цю пропозицію зі своїми публікаціями про проблеми в керуванні оборонної сфери, а також з обговоренням 7 грудня на Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки справи про спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК Вагнера.

За його словами, народні депутати заслухали одного з працівників Головного управління розвідки, який безпосередньо керував “вагнерівською спецоперацією”.

“Депутати запитували, чи правда те, що написав Бутусов у своїх статтях. Цей офіцер сказав "Так". Усі ці факти, про які ми говорили і я писав у своїх статтях, абсолютно достовірні. Я думаю, що вони вчора всі зрозуміли, що саме на моїх статтях ґрунтується позиція багатьох людей по цій справі”, – розповів головред “Цензора.нет”.

На думку Бутусова, ця справа в демократичних країнах стала б Вотергейтом для президента Володимира Зеленського.

“Вони розуміють, що буде витік інформації; що вся інформація й позиція Комітету були обґрунтовані виключно на кількох моїх матеріалах. Тепер вони намагаються перебити та попередити цей інформаційний витік. <…> Вони розуміють, що я для них небезпечне джерело витоку інформації по головній справі, у якій Зеленському може загрожувати імпічмент”, – пояснив він.

Він вважає пропозицію від МОУ “спробою банального підкупу”: “Вони хочуть дати мені вигідну посаду, щоб я припинив про них писати. Передовсім писати про “справу вагнерівців”.

Головред “Цензора.нет” дізнався про пропозицію МОУ з Facebook. Пізніше до нього звернувся заступник директора Департаменту кадрової політики відомства Василь Повар, проте конкретних посад він не запропонував.

“Я відповів, що очікую цю пропозицію від міністра оборони. Мене цікавить та посада, яка мені забезпечить доступ до “справи вагнерівців”, щоб я зміг переконатися, від кого насправді йшов виток”, – розповів Бутусов.

Він очікує на запрошення на зустріч з міністром Андрієм Тараном.

“Основне питання – це зрада в Міністерстві оборони, про яку я писав і через яку мене запрошують, щоб я припинив писати. Якщо ви хочете, щоб я припинив писати про “справу вагнерівців” – дайте мені посаду, яка дозволить цю справу контролювати. Я отримаю доступ до документів, і в мене не буде питань.

Друге: якщо пропонуєте іншу посаду, будь ласка, скажіть, яку посаду. Поки незрозуміло. Це виглядає як інформаційна мильна бульбашка. Я сподіваюся, що міністр Таран усвідомлює серйозність своїх позицій в інтернеті. Люди все життя роблять кар’єру, щоб зайняти ті чи інші посади в Міноборони. Не можна бути таким легковажним, треба відповідати за слова. Я тепер серйозно очікую запрошення до міністра, пропозицій конкретних посад”, – додав Юрій Бутусов.  

Як повідомляв ІМІ, 8 грудня Міністерство оборони України запропонувало головному редакторові інтернет-видання “Цензор.Нет” Юрію Бутусову “зайняти одну з міністерських позицій”.

28 вересня 2020 року ведучу Яніну Соколову та головного редактора інтернет-видання “Цензор.Нет” Юрія Бутусова викликали на допит до Державного бюро розслідувань у справі про спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК Вагнера.

3 вересня 2020 року головний редактор інтернет-видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов повідомив, що його викликали на допит в Офіс Генерального прокурора України в справі про спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК Вагнера.

 

Liked the article?
Help us be even more cool!