ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Звільнена редакція Kyiv Post запускає нове видання

15.11.2021, 10:25
Фото: facebook.com / savekyivpost
Фото: facebook.com / savekyivpost

30 звільнених працівників англомовного видання Kyiv Post запускають новий проєкт. Про це повідомляється у Facebook-спільноті Save the Kyiv Post.

Головною редакторкою нової редакції стане Ольга Руденко, колишня заступниця головного редактора Kyiv Post, яка присвятила бренду 10 років.

За бізнес-сторону нового проєкту відповідатиме медіаконсалтингова компанія Jnomics Media, яка базується в Лондоні та Києві.

Усі, хто хоче підтримати нове видання чи стати передплатником, можуть залишити свої контактні дані.Також можна підписатися на новинне розсилання від редакції.

Як повідомляв ІМІ, 8 листопада власник англомовного видання Kyiv Post Аднан Ківан заявив про тимчасове зупинення роботи редакції для перезавантаження.

Співробітники Kyiv Post заявили про закриття незалежного видання через тиск власника, одеського забудовника Аднана Ківана.

Головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва стверджує, що неофіційні проблеми в редакції Kyiv Post почалися кілька тижнів тому і пов’язані з тиском Офісу президента на власника видання Аднана Ківана.

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров заявив, що новини про закриття Kyiv Post для них стали “такою ж несподіванкою, як і для решти”.

9 листопада власник Kyiv Post Аднан Ківан заявив, що Офіс президента не тиснув ані на видання, ані на нього особисто для зміни редакційної політики.

11 листопада новим генеральним директором Kyiv Post став Люк Шеньє, який уже очолював видання з 2016 до 2018 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!