ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кучма має просити прощення у мене і дітей з лави підсудних - Мирослава Гонгадзе

16.09.2016, 14:08

Вдова вбитого журналіста Георгія Гонгадзе Мирослава Гонгадзе вважає, що присутність екс-президента Леоніда Кучми на лаві підсудних була б очищенням для всієї України. Про це вона сказала в інтерв’ю “Високому замку”.

“Ні, ніколи (не було розмови з Кучмою - ред.). А дивитися в очі не я йому маю, а він. І просити прощення у мене і дітей з лави підсудних”, - сказала вона.

На запитання, чи мріє вона побачити Кучму на лаві підсудних, Гонгадзе відповіла: “Це було б очищенням для всієї України”.

Також вона вбачає зв’язок між вбивством Георгія Гонгадзе і білоруського журналіста Павла Шеремета.

“Так, ці вбивства перегукуються, адже і Георгій, і Павло стали сакральними жертвами. Я переконана, що це політичне вбивство, але треба дочекатись результатів слідства. Сподіваюсь, воно триватиме не 16 років, як у справі вбивства Георгія”, - сказала вона.

Як повідомляв ІМІ, Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року, пізніше в лісі під Києвом знайшли його обезголовлений труп.

29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив Пукача до довічного тюремного ув'язнення за вбивство Гонгадзе. Разом з тим, замовники цього вбивства досі не встановлені.

6 січня 2016 року Апеляційний суд Києва визнав законним вирок про довічне тюремне ув'язнення для колишнього начальника департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача за убивство журналіста Георгія Гонгадзе.

22 березня 2016 року в Києві на Подолі поховали Георгія Гонгадзе. Могила розташована на території церкви Миколи Чудотворця Набережного. Усі 16 років тіло Георгія зберігалося у центральному морзі Києва.

У Києві 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля загинув відомий журналіст Павло Шеремет, який їхав в машині. Автомобіль належав керівнику “Української правди” Олені Притулі, її в машині не було.

Поліція кваліфікувала подію за статтею “умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб”.

Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав загибель Павла Шеремета вбивством в результаті дії вибухового пристрою. Ключовою версією вбивства Луценко назвав помсту за професійну діяльність Шеремета.

Радник голови СБУ Юрій Тандіт назвав чотири основні версії вбивства П. Шеремета, які відпрацьовуються слідством: професійна діяльність, особисті мотиви, російський слід і замах на Олену Притулу.

Фото - 112.ua

Liked the article?
Help us be even more cool!