ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Колектив Kyiv Post шукає фінансування для запуску нового медіа

11.11.2021, 14:16
Фото – Save the Kyiv Post
Фото – Save the Kyiv Post

Звільнений колектив видання Kyiv Post шукає фінансування для запуску нового медіа.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці колективу видання Save the Kyiv Post.

Колектив повідомляє, що 10 листопада вдруге провів перемовини з власником видання, одеським забудовником Аднаном Ківаном та запронував йому продати Kyiv Post.

“Ківан відмовився. Натомість він запропонував звільненому колективу з 50 людей можливість повернутися в Kyiv Post із новим менеджментом. Та команда вважає неможливим співробітництво з власником, який намагається впливати на редакцію та позбавляється незручних журналістів”, – йдеться в повідомленні.

Команда видання заявляє, що готова започаткувати нове медіа, якщо їй не вдасться зберегти бренд Kyiv Post, але “ми збережемо його цінності”. 

“Команда працює над розробкою стратегії та бізнес-моделі, а також шукає потенційних інвесторів та рекламодавців”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, 8 листопада власник англомовного видання Kyiv Post Аднан Ківан заявив про тимчасове зупинення роботи редакції для перезавантаження.

Співробітники Kyiv Post заявили про закриття незалежного видання через тиск власника, одеського забудовника Аднана Ківана.

Головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва стверджує, що неофіційні проблеми в редакції Kyiv Post почалися кілька тижнів тому і пов’язані з тиском Офісу президента на власника видання Аднана Ківана.

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров заявив, що новини про закриття Kyiv Post для них стали “такою ж несподіванкою, як і для решти”.

9 листопада власник Kyiv Post Аднан Ківан заявив, що Офіс президента не тиснув ані на видання, ані на нього особисто для зміни редакційної політики.

11 листопада новим генеральним директором Kyiv Post став Люк Шеньє, який уже очолював видання з 2016 до 2018 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!