ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ГУР публікуватиме дані про російських виробників озброєння та військової техніки

Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України в новому розділі на порталі War & Sanctions публікуватиме інформацію про російських виробників озброєння та військової техніки. Перша опублікована категорія – виробники БПЛА держави-агресора.

Про це повідомляється в телеграм-каналі ГУР.

Розділ містить ідентифікаційні дані підприємств, опис їхньої діяльності, список пов’язаних компаній та номенклатуру безпілотників.

Перегляд та навігація доступні як за підприємствами, так і за моделями БПЛА.

“Щодо окремих підприємств доступні посилання на перелік іноземного обладнання, що ними використовується, та ідентифіковану в БПЛА компонентну базу”, – підкреслили в ГУР.

В українській розвідці закликали синхронізувати та посилити зусилля цивілізованого світу проти російських “виробників смерті” – застосувати санкції, обмежити постачання, посилити контроль та відповідальність.

В опублікованому переліку – дані 79 російських підприємств, що беруть участь у кооперації з виробництва та постачання БПЛА для війни проти України.

Серед них:

  • підприємства, які виробляють російські версії іранських безпілотників Shahed-136 – “Герань” та “Гарпия”, – АТ “ОЕЗ ППТ “Алабуга”, ТОВ “Альбатрос”, АТ “ІЕМЗ КУПОЛ” та інші залучені до процесу виробництва цих безпілотників та складових для них;
  • група компаній Zala Aero, що входить до концерну “Калашников” та виробляє баражувальні “Ланцети”, розвідувальні Zala;
  • виробники багатоцільових російських безпілотників “Орион” та “Альтаир” – АТ “Кронштадт” та АТ “Уральський завод цивільної авіації”;
  • виробники FPV-дронів, що передають свою продукцію безпосередньо підрозділам зс рф в Україні, організовують для них збори коштів, школи пілотів на тимчасово окупованих територіях, доопрацьовують свою продукцію на замовлення російських військових.

Як зазначили в ГУР, розділ поповнюватиметься та розширюватиметься іншими категоріями. На черзі – виробники ракет.

Як повідомляв ІМІ, у грудні 2024 року стало відомо, що ГУР та Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони запустили новий розділ “Рупори кремля” порталу War&Sanctions із переліком російських пропагандистів та медіаменеджерів. 

Liked the article?
Help us be even more cool!