IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Розгляд апеляційної скарги у справі Сущенка відбудеться восени – Фейгін

Роман Сущенко, фото Укрінформ

Громадський захисник незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін вважає, що розгляд апеляційної скарги, поданої їм у справі Сущенка, відбудеться восени. Про це Фейгін повідомив Укрінформу.

“З приводу нашої апеляційної скарги… Зараз стає все очевидніше, що раніше осені її розгляд просто неможливий. В розпал літа ніхто цим займатися не буде. Роман зараз знайомиться з протоколом засідання. Після того як ми отримали повний текст вироку, готуємо варіант розширеної апеляції. Тепер у нас є для цього додатковий час”, – сказав Фейгін.

Він також уточнив, що Сущенко дуже розраховує на те, що переговорний процес у його справі після закінчення ЧС-2018 інтенсифікується.

Як повідомляв ІМІ,  26 червня Московський міський суд (РФ) відмовивуповноваженій Верховної Ради з прав людини Людмилі Денісовій у зустрічі з засудженим в РФ українським журналістом Романом Сущенком.

22 червня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що їй не дають дозвіл на побачення з незаконно засудженим у РФ українським журналістом Романом Сущенком.

Людмила Денісова з 15 червня перебувала в Росії, але їй відмовляли у зустрічах з українськими в’язнями.

4 червня Московський міський суд (РФ) засудив незаконно утримуваного українського журналіста Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму.

28 травня в Московському міському суді (РФ) обвинувачення попросило 14 років в’язниці для журналіста Романа Сущенка, якого звинувачують у “шпигунстві”.

У свою чергу Роман Сущенко на засіданні суду 28 травня не визнав провину і попросив винести йому виправдувальний вирок.

27 березня Московський міський суд (Росія), у перший день попередніх слухань у справі незаконно затриманого в Москві кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, продовжив журналісту арешт на півроку – до 16 вересня.

23 квітня у Московському міському суді відбулося судове засідання у справі Романа Сущенка, під час якого сторона обвинувачення закінчила подання доказів. Адвокат журналіста Марк Фейгін мав розпочати подання доказів 25 травня.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Ще Новини