IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Адвокат Сущенка подаватиме докази та клопотання у суді 25 травня

Фото – Твіттер Марк Фейгін

23 квітня у Московському міському суді відбулося судове засідання у справі українського журналіста Романа Сущенка, під час якого сторона обвинувачення закінчила подання доказів. Адвокат журналіста Марк Фейгін розпочне подання доказів 25 травня. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на захисника журналіста.

“Сторона обвинувачення закінчила подання доказів у справі українського журналіста Романа Сущенко в Московському міському суді. 25 травня 2018 року захист розпочне подання письмових доказів і клопотань”, – написав Фейгін у Facebook.

Як повідомляв ІМІ, 27 березня Московський міський суд (Росія), у перший день попередніх слухань у справі незаконно затриманого в Москві кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, продовжив журналісту арешт на півроку – до 16 вересня.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства “Укрінформ” у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Ще Новини