ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Facebook підписав угоди з трьома австралійськими медіа

26.02.2021, 15:44
Фото – guide-high-tech.com
Фото – guide-high-tech.com

Компанія Facebook оголосила про підписання попередніх угод з трьома медіаорганізаціями в Австралії після того, як парламент країни ухвалив закон, за яким цифрові гіганти мають платити за новинний контент. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на АР.

Листи про наміри співробітництва підписано з незалежними організаціями Private Media, Schwartz Media і Solstice Media. Згідно із заявою Facebook, повні угоди підпишуть протягом наступних 60 днів.

Компанія Google, на яку також поширюється дія цього закону, вже уклала угоди з ліцензування контенту або є близькою до їхнього укладення з деякими з найбільших новинних видавців Австралії, включно з News Corp. і Seven West Media.

Як повідомляв ІМІ, 25 лютого парламент Австралії ухвалив закон, згідно з яким Google, Facebook та інші платформи платитимуть медіакомпаніям за контент, посилання на який поширюються на їхніх ресурсах. 

18 лютого Facebook заблокував для жителів Австралії можливість переглядати та поширювати новинний контент через суперечливий австралійський закон про медіа. Закон мав зобов’язати Facebook платити ЗМІ за використання їхніх новин. 

5 лютого компанія Google запустила на території Австралії свій новинний сервіс News Showcase після погрози відімкнути пошуковик за відмову одного з найбільших новинних австралійських агентств співпрацювати з цим технологічним гігантом.

У січні компанія Google заявила, що заблокує свою пошукову систему в Австралії, якщо влада країни ухвалить закон про виплати за контент.

23 лютого компанія Facebook і влада Австралії уклали угоду, що дозволить відновити “найближчими днями” повноцінну роботу соцмережі в країні.

Liked the article?
Help us be even more cool!