ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Блогер Гайворонський повідомляє, що його вивезли з окупованого Криму до Росії

23.12.2019, 15:49
Фото – фейсбук Євгена Гайворонського / krymr.com
Фото – фейсбук Євгена Гайворонського / krymr.com

Ялтинський блогер і журналіст Євген Гайворонський перебуває у "в'язниці для іноземців" у Краснодарському краї Росії. Про це 23 грудня Крим.Реалії написав сам Гайворонський.

“У Криму погрожували вивезти до “ДНР” для розправи. Але, знаючи, наскільки хворі на голову чиновники і силовики в Росії, це реальна загроза. Сподіваюся, що врятує розголос у засобах інформації та зусилля МЗС України. Консул зі мною зв’язався, обіцяє допомогти. Сподіваюся, він допоможе, щоб я саме до України потрапив”, – повідомив Гайворонський.

Як пише видання, підтвердження інформації з інших джерел немає: ані в кримських, ані в російських силових відомствах ці дані не коментують. Видання намагається перевірити інформацію і зв’язатися з консулом України в Ростовській області.

Як повідомляв ІМІ, 20 грудня адвокат Олексій Ладін повідомив, що підконтрольний Росії Ялтинський міський суд ухвалив рішення депортувати ялтинського блогера і журналіста Євгена Гайворонського “з території Росії”.
Того ж дня в анексованому Криму ялтинського блогера і журналіста Євгенія Гайворонського російські силовики відвезли в Масандрівський відділ поліції. За неофіційною інформацією, Гайворонського відвезли в поліцію для здавання “російського паспорта”. 

Раніше підконтрольний Росії Ялтинський міськсуд оштрафував на 30 тисяч рублів ялтинського блогера і журналіста Євгена Гайворонського за пост у фейсбуці, у якому нібито є “негативне оцінювання” російського президента Володимира Путіна.

22 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Мировий суд Ялти заарештував на 15 діб ялтинського активіста, блогера і журналіста Євгена Гайворонського.

Гайворонського звинуватили в ухиленні від лікування наркозалежності за статтею 6.9.1. російського Кодексу про адміністративні правопорушення ("Ухилення від проходження діагностики, профілактичних заходів, лікування від наркоманії і (або) медичної та (або) соціальної реабілітації у зв'язку з вживанням наркотичних засобів").

26 березня 2019 року російський Мировий суд у Ялті заарештував журналіста Євгена Гайворонського на 12 діб за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 6.9 КоАП (вживання наркотичних речовин без призначення лікаря). Суд також зобов'язав Гайворонського пройти лікування від наркотичної залежності. 

Гайворонський назвав “маячнею” звинувачення у вживанні наркотиків.

7 квітня Євген Гайворонський вийшов на свободу з ізолятора тимчасового тримання Сімферополя.

6 березня в Ялті російські силовики провели обшук у журналіста і блогера, який співпрацював із севастопольським виданням “Примечания”, Євгена Гайворонського за місцем його проживання.

23 березня севастопольський інформаційний сайт “Примечания” повідомив, що припинив співпрацю з ялтинським журналістом Євгеном Гайворонським після його “проукраїнських висловлювань” і коментарів, що “не відображають позиції редакції”.

Liked the article?
Help us be even more cool!