ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у Криму оштрафував блогера за пост із неповагою до Путіна

26.11.2019, 13:04
Фото – фейсбук Євгена Гайворонського / krymr.com
Фото – фейсбук Євгена Гайворонського / krymr.com

Підконтрольний Росії Ялтинський міськсуд оштрафував на 30 тисяч рублів місцевого блогера і журналіста Євгена Гайворонського за пост у фейсбуці, в якому нібито є “негативна оцінка” російського президента Володимира Путіна. Про це Крим.Реалії розповів адвокат Олексій Ладін.

Він уточнив, що суддя ухвалив постанову, відповідно до якої визнав Гайворонського винним у скоєнні адміністративного правопорушення за частиною 3 статті 20.1 Кодексу про адмінправопорушення Росії (явну неповагу до органів, що здійснюють державну владу в Росії).

Ладін уточнив, що “однозначно це рішення буде оскаржено”.

За словами Ладіна, під час судового засідання ні Гайворонський, ні адвокат не підтверджували, що обліковий запис, з якого було написано пост, належить блогеру.

Крім того, під час судового засідання був допитаний фахівець, який підтвердив, що “умовний Іванов може створити акаунт “Євген Гайворонський” із його фото і писати що завгодно”.

Ладін зазначив, що Гайворонського не було під час судового засідання через сильні головні болі.

Адвокат просив відкласти судове засідання, але суд відхилив це клопотання.

Акаунт “Evgeny Gaivoronskyi” у фейсбуці не є верифікованим.

Як повідомляв ІМІ, 22 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Мировий суд Ялти заарештував на 15 діб ялтинського активіста, блогера і журналіста Євгена Гайворонського.

Гайворонського звинуватили в ухиленні від лікування наркозалежності за статтею 6.9.1. російського Кодексу про адміністративні правопорушення ("Ухилення від проходження діагностики, профілактичних заходів, лікування від наркоманії і (або) медичної та (або) соціальної реабілітації у зв'язку з вживанням наркотичних засобів").

26 березня 2019 року російський Мировий суд у Ялті заарештував журналіста Євгена Гайворонського на 12 діб за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 6.9 КоАП (вживання наркотичних речовин без призначення лікаря). Суд також зобов'язав Гайворонського пройти лікування від наркотичної залежності. 

Гайворонський назвав “маячнею” звинувачення у вживанні наркотиків.

7 квітня Євген Гайворонський вийшов на свободу з ізолятора тимчасового тримання Сімферополя.

6 березня в Ялті російські силовики провели обшук у журналіста і блогера, який співпрацює із севастопольським виданням “Примечания”, Євгена Гайворонського за місцем його проживання.

23 березня севастопольський інформаційний сайт “Примечания” повідомив, що припинив співпрацю з ялтинським журналістом Євгеном Гайворонським після його “проукраїнських висловлювань” і коментарів, що “не відображають позиції редакції”.

Liked the article?
Help us be even more cool!