ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

21 травня – церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе

14.05.2020, 10:24
Фото – Премія імені Георгія Ґонґадзе
Фото – Премія імені Георгія Ґонґадзе

21 травня о 19:15 в ефірі суспільного телеканалу “UA:Культура” відбудеться церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Подивитися церемонію можна буде також на ютуб-каналі “UA:Культура”, фейсбук-сторінках премії, Українського ПЕН та каналу.

Оголошення лауреата традиційно відбувається в день народження журналіста Георгія Ґонґадзе – 21 травня. 

Цього року церемонія нагородження вперше проходитиме в телеформаті. Ведучими події стануть Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук.

Премія імені Георгія Ґонґадзе – нагорода для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з powered KMBS Alumni platform та виданням “Українська правда”. Першим лауреатом премії став головний редактор інтернет-видання “Історична правда” та однойменного тележурналу на каналі “Еспресо”, а також засновник Музею-архіву преси Вахтанґ Кіпіані. 

Фіналістами премії цього року стали засновник “Телебачення Торонто” Роман Вінтонів, публіцист, телеведучий Павло Казарін та засновник проєкту Ukrainer Богдан Логвиненко. 

До довгого списку номінантів на здобуття премії ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів: інноваційність, значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища, незалежність та відданість принципам професії.

За умовами премії, лише члени капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття.

Сума винагороди для лауреата становить 100 тисяч гривень.

Переглянути трансляцію можна буде в ефірі телеканалу “UA:Культура”, фейсбук-сторінці та ютуб-каналі “UA:Культура”, фейсбук-сторінці Радіо Культура, а також на фейсбук-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе,  Українського ПЕН, “Української правди” і “Детектора медіа”.

Liked the article?
Help us be even more cool!