ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Запорізького журналіста вчергове не пустили на сесію міськради

23.12.2020, 14:24
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Головного редактора портау “Гвозді” Богдана Василенка 23 грудня не пропустили на територію Запорізької міськради, де в сесійній залі відбувалося засідання позачергової сесії міської ради.

Про це журналіст повідомив представниці ІМІ в Запорізькій області.

За словами Богдана Василенка, його не пропустили охоронці на вході на територію міськвиконкому. Інших журналістів, які б намагалися потрапити на сесію, не було.

На сайті Запорізької міської ради 22 грудня з'явилося повідомлення щодо формату проведення другого пленарного засідання другої позачергової сесії Запорізької міської ради. У повідомленні йдеться, що на сесію не будуть допущені журналісти й помічники новообраних депутатів через карантинні обмеження.

Водночас акредитовані журналісти можуть потрапити на сесію Запорізької обласної ради, яку перенесено з 24 на 23 грудня, повідомляється на сайті Запорізької обласної ради. 

В анонсі журналістів просять акредитуватися, посилаючись на карантинні обмеження. Також журналістам повідомляють, що на сайті вестиметься пряма трансляція засідання. 

Як повідомляв ІМІ, 22 грудня головного редактора порталу “Гвозді” Богдана Василенка 22 грудня не пустили до Запорізької міської ради, де в сесійній залі відбувалася презентація проєкту міського бюджету міста на 2021 рік.

21 грудня головного редактора медіапорталу “Гвозді” Богдана Василенка і журналістку сайту “Форпост” Руслану Ашурову не пропустили до приміщення міськвиконкому, де проходила друга позачергова сесія Запорізької міської ради.  

21 грудня друга позачергова сесія міськради пройшла без участі журналістів. Про обмеження кількості учасників сесії Запорізька міськрада повідомила ще 18 грудня на своєму сайті.

Під час сесії міський голова Запоріжжя Володимир Буряк відмовився виносити на голосування питання про присутність на сесії журналістів, бо вони не є представниками органів місцевого самоврядування

1 грудня перша сесія Запорізької міської ради відбулася також без присутності представників ЗМІ та громадськості у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Liked the article?
Help us be even more cool!