ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Я все робила правильно – підозрювана в колабораціонізмі гендиректорка пропагандистської "ГТРК ЛНР"

Фото - скрін з пропагандистської "ГТРК ЛНР"
Фото - скрін з пропагандистської "ГТРК ЛНР"

Гендиректорка "ГТРК ЛНР" (створеної на базі захоплених потужностей Луганської обласної державної телерадіокомпанії, Луганського кабельного телебачення та приватного телеканалу "Ірта") Олена Прасолова заявила, що і надалі поширюватиме пропаганду на окупованих територіях. Так вона відреагувала на оголошення підозри їй слідчими СБУ в колабораційній діяльності.

Про це вона сказала в коментарі "ГТРК ЛНР".

"Я все робила правильно і робитиму правильно. Чи налякали мене ці 12 років? Чесно? Ні. Потрібно посилити роботу. Ми оголювали жах українського нацизму, який захопив верхівку України. Так, там до влади прийшли фашистські українонацисти", – сказала Прасолова.

Нагадаємо, слідчі СБУ повідомили про підозру в колабораційній діяльності "генеральній директорці" "ГТРК ЛНР" Олені Прасоловій. Як зазначають в СБУ, Прасолова проводить інформаційну діяльність на підтримку Росії в співпраці з окупаційною адміністрацією "ЛНР".

"Антиукраїнську діяльність у медійній сфері фігурантка веде від початку збройної агресії РФ проти України. Зокрема, раніше вона очолювала редакцію "офіційного друкованого органу ЛНР" – газети "Республика", через яке окупаційна влада здійснює систематичний пропагандистський вплив на населення, тиражує антиукраїнські фейки за "темниками", які створюють російські "інформаційники", – зазначили в українській спецслужбі.

Колишній гендиректор телерадіокомпанії незаконного угруповання "ЛНР" (створеної на базі захоплених потужностей Луганської обласної державної телерадіокомпанії, Луганського кабельного телебачення та приватного телеканалу "Ірта") та окупаційний "заступник міністра інформації, друку та масових комунікацій у ЛНР" Тарас Компанієць, ймовірно, живе в німецькому місті Лейпциг. Саме його він позначає на ресурсах з пошуку роботи. Нині невідомо, чи відкрили українські правоохоронці щодо його дій кримінальне провадження.

Але низці поплічників Компанійця та Прасолової Служба безпеки України вже оголосила про підозри. Зокрема, пропагандистам Юрію СвідерськомуДмитру КримовуСергію КолесниковуЛеонарду Свідовськову.

Liked the article?
Help us be even more cool!