ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Виплата грошей викривачу Затко не порушує умов угоди про купівлю соцмережі, як вважає Маск, – Twitter

12.09.2022, 16:12
Фото – Getty Images / techcrunch.com
Фото – Getty Images / techcrunch.com

Гроші, які виплатили викривачу ризиків у сфері кібербезпеки Пейтеру Затко, не порушують умов купівельної угоди у 44 мільярди доларів, укладеної з Ілоном Маском, заявили в корпорації Twitter, пише Reuters.

Раніше Маск посилався на цей факт як на ще один привід розірвати угоду про купівлю соцмережі. У листі, який Twitter отримала 9 вересня, юристи Маска зазначили, що, не діставши його згоди перед тим, як сплатити 7 мільйонів 75 тисяч доларів викривачу Пейтеру Затко та його адвокатам, компанія порушила домовленості, які регулюють, коли Twitter може робити такі платежі. 

Місяць тому Затко, якого Twitter звільнили з посади голови відділу безпеки в січні, звинуватив соціальну мережу в брехні, стверджуючи, що заяви компанії про чіткий безпековий план і захисні заходи проти хакерів і спаму є недостовірними.

13 вересня відбудеться зустріч Затко із Судовим комітетом Сенату США, на якій обговорюватимуться його звинувачення. Судовий процес має розпочатися 17 жовтня в Канцлерському суді штату Делавер. Як пише Reuters, отримати коментар від юристів Маска не вдалося.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на засновника компаній SpaceX й Tesla Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Ілон Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та автентифікувати всіх людей.

Liked the article?
Help us be even more cool!