Українське радіо було ледь не єдиним джерелом інформації в окупованому Ізюмі – місцева жителька
![Українське радіо було ледь не єдиним джерелом інформації в окупованому Ізюмі – місцева жителька](https://imi.org.ua/upload/news/2022/09/20/2063297ab37cd70-63297a88dce93-26910920-479611875767385-2657073227772383798-o_crop_700x350.png?v=1663665626)
Під час окупації міста Ізюм (Харківська область) для містян чи не єдиним джерелом інформації було Українське радіо. Росіяни влаштували людям повну інформаційну блокаду та завозили антиукраїнські газети.
Про це йдеться в матеріалі Громадського радіо “За пів року в окупації у людей з'явився страх опинитися у катівні після стуку у двері – репортаж зі звільненого Ізюма”.
Як розповіла місцева жителька Катерина, на російських хвилях окупанти крутили їм пропаганду, а в день перед утечею почали заспокоювати містян.
“По радіо казали “Не вірте чуткам, усе добре, під контролем”. А як тікали, колесо ось тут відпало. Покотилось, і дим повалив. І вони поїхали, але ту машину кинули біля Дінця, вони на ній далеко не доїхали. Тікали сильно. Я зрозуміла, що вони тікають, бо бігли, тікали із сумками”, – розповіла Катерина.
Як повідомляв ІМІ, під час окупації Балаклії російські військові утримували людей у підвалі типографії.
Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що в Харківській області випустять спеціальну газету для жителів звільнених територій, яка висвітлюватиме події в Україні з 24 лютого.
Help us be even more cool!