ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Польщі повідомили, що пропаганда РФ намагається діяти через європейських пацифістів

13.03.2023, 11:00
Фото – East News, Mateusz Jagielski
Фото – East News, Mateusz Jagielski

Російська пропаганда намагається використати на користь країни-агресора наративи хибного пацифізму. Про це заявив у Twitter уповноважений з безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин, повідомляє Ліга.

За його словами, Росія застосовує наративи “хибного пацифізму” для того, щоб схилити на свій бік частину світової громадської думки.

Жарин наголошує, що оскільки Росія зацікавлена в “перемир'ї” в Україні, пропаганда РФ посилила інформаційну підтримку рухів європейських пацифістів, які виступають з ідеями негайного зупинення бойових дій з міркувань гуманності.

“Однак втілення таких ідей призведе до того, що Росія може здобути швидку перемогу над Україною”, – вважає Жарин.

Він зазначає, що в Польщі також є публіцисти, тези яких “узгоджуються з напрямом російської пропаганди”, які “звинувачують уряд Польщі, Захід та США в провокуванні війни та закликають до партнерства з Росією”.

“Подібні дії є частиною механізмів психологічного тиску, мета якого – змусити Захід відмовитися від підтримки України”, – вважає Жарин.

Як повідомляв ІМІ, раніше уповноважений польського уряду з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин спростував заяви державних органів Республіки Білорусь про українських біженців, які намагаються потрапити з Польщі до Білорусі. Також він попередив про дезінформаційні кампанії, які дискредитують біженців з України.

У грудні 2022 року він повідомляв, що в Польщі активізувалась інформаційна кампанія, яка має на меті спровокувати небажання поляків допомагати Україні. У такий спосіб Росія хоче припинити допомогу з боку Заходу Україні.

Liked the article?
Help us be even more cool!