ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві з’явилася станція швидкісного трамвая "Олександра Махова"

Фото – Facebook-сторінка Анастасії Блищик

У Києві станція швидкісного трамвая “Вулиця Жолудєва” отримала нову назву – на честь загиблого військового, воєнкора Олександра Махова. У жовтні 2022 року вулицю Жолудєва перейменували на честь загиблого медійника. У такий спосіб і станція трамвая на цій вулиці отримала його ім'я.

Про це повідомила його наречена, пресофіцерка 47 окремої механізованої бригади Анастасія Блищик.

"Станція швидкісного трамвая "Олександра Махова" в Києві! Я дякую усім, хто доклав своїх зусиль для реалізації. Для мене це надважливо! Дякую!" – написала Анастасія.

Олександр Махов був військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Він загинув 4 травня 2022 року під час бойових дій під Ізюмом на Харківщині. Йому було 36 років. У цивільному житті Олександр працював на каналах "Дом", "Україна" та "Україна 24".

За місяць до своєї смерті він записав відео для Анастасії Блищик, запропонувавши руку, серце і кільце від гранати замість обручки.

23 червня під час відкриття фотовиставки про журналістів на війні The War Is Not Over Yet ("Війна ще не закінчилася") журналістка, кореспондентка телеканалу "Україна 24" Анастасія Блищик розповіла про Олександра Махова.

Посмертно його нагороджено орденом "За мужність" III ступеня. 

У жовтні 2022 року вулицю Жолудєва у Святошинському районі перейменували на честь Олександра Махова. 

У грудні 2022 року в Ізюмі вулицю Островського перейменували на честь загиблого журналіста та військового Олександра Махова.

Liked the article?
Help us be even more cool!