ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Загинув журналіст Олександр Махов

04.05.2022, 21:44

Журналіст, військовослужбовець Збройних сил України Олександр Махов загинув через обстріли окупантів під Ізюмом на Харківщині. Про це 4 травня повідомив на фейсбук-сторінці телеканал "Україна 24". 

"Олександр багато років працював на каналах "Україна" та "Україна24" і висвітлював події на передовій. Олександр служив у Збройних силах України. Під час роботи Махов був єдиним журналістом, який перебував на борту літака, що проводив евакуацію з коронавірусного Уханя. Олександр називав "невеликою відпусткою" відрядження на Антарктиду в перерві між роботою на фронті. Війна забирає найкращих... Вічна пам'ять! Співчуття рідним та близьким!" – ідеться в повідомленні.

Олександр Махов працював на телеканалах "Україна", "Україна 24" та "Дом", був воєнним кореспондентом. Ветеран війни на Донбасі. З початком повномасштабної російської агресії 2022 року знову пішов на фронт.

Олександр Махов до повномасштабного вторгнення працював на телеканалі "Дом" та UA. Як повідомив канал "Дом", Олександр родом із Луганської області, 2022 року з редакції телеканалу вирушив на фронт, щоб захищати Україну.

"Олександр талановитий журналіст, який вирішив на час воєнного стану та активних бойових дій вибрати захист Батьківщини на лінії зіткнень з російським агресором. Олександр тримав постійний зв'язок із нашою редакцією, а ми регулярно на планірках, говорячи про подвиг та героїзм українських військових, незмінно уявляли собі саме Олександра. […] Сашко знав, що йде вперед, щоб захистити тил. Його втрата непоправна для наших редакцій, непоправна для України, велика трагедія, втрата для його сім'ї та близьких. Спасибі тобі, воєнкоре Махов, вічна тобі пам'ять, вічна слава!” – йдеться в повідомленні.

Liked the article?
Help us be even more cool!