ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Росії пропонують карати керівників ЗМІ за "брехливу антиросійську інформацію"

06.03.2014, 11:57

У Держдумі Росії готується законопроект про кримінальну відповідальність керівників ЗМІ за свідоме спотворення інформації на шкоду державі, пише ИТАР-ТАСС.

За словами автора законопроекту, депутата від "Единой России" Євгена Федорова, поправки стосуються встановлення адміністративної та кримінальної відповідальності для керівників ЗМІ, "які допускають публікації з брехливою антиросійською інформацією, забезпечують інформаційну підтримку екстремістським і сепаратистським силам антиросійської спрямованості, в тому числі і при відображенні подій за межами Росії".

"Я хочу внести поправки до Кримінального і Адміністративного кодексів РФ і до законів про протидію екстремізму і тероризму. Суть поправок у тому, що до числа державних злочинів включається свідомий обман аудиторії працівниками ЗМІ, направлений на підтримку тероризму, інтервенції, сепаратизму і геноциду", - сказав він, повідомляють Вести.Ru.

Як пояснив Федоров, приводом для розробки законопроекту стали публікації в російських ЗМІ, в яких автори, на думку парламентаря, припускались некоректних історичних аналогій і трактування подій в Росії і "державного перевороту" в Україні.

За словами Федорова, підпадати під відповідальність будуть не рядові журналісти, а керівники ЗМІ й редактори, які допустили публікацію антиросійської інформації.

Терміни за новою кримінальною статтею будуть вироблятися під час обговорення документа в нижній палаті парламенту.

Федоров - автор 49 проектів законів, які зараз знаходяться на розгляді в нижній палаті парламенту. Зокрема, він пропонує заборонити виготовлення в Росії продуктів з ГМО.

Депутат також підготував поправки до закону про ЗМІ, які хотів зобов'язати за аналогією з некомерційними організаціями - іноземними агентами повідомляти про отримання фінансування з-за кордону. Після критики з боку колег по фракції "Єдина Россия" парламентарій відкликав свою ініціативу.

Федоров пропонував і зміни до Конституції в частині виключення з її тексту заборони на госідеологію. Ідея знову не отримала підтримку ні в однопартійців Федорова, ні серед депутатів інших фракцій.

Liked the article?
Help us be even more cool!