IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

The New York Times відмовилася від карикатур після звинувачень в антисемітизмі

Фото – Vox

Американська газета The New York Times із 1 липня вирішила відмовитися від друку карикатур у своїх номерах. Про це йдеться в заяві видання, повідомляє “Новое время.

Карикатури припинять друкувати в міжнародній версії видання. Доцільність їх появи в The New York Times обговорювалася майже рік.

Редактор газети Джеймс Беннет зазначив, що вони планують “продовжувати інвестувати у форми “журналістики думок”, включно з візуальною журналістикою, яка висловлює нюанси і складності різних поглядів на всіх наших платформах”.

Редактор подякував карикатуристам видання Патрику Чаппату та Хенг Кім Сонгу за роботу, додавши, що планує співпрацювати з ними в інших проектах.

Наприкінці квітня в міжнародній версії видання з’явилася карикатура на Президента США Дональда Трампа та Прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху. Зображення спричинило суперечки в суспільстві. Нетаньяху намальовано в образі собаки з нашийником у формі зірки Давида, яка веде за собою сліпого Трампа. Карикатуру назвали антисемітською.

Ще Новини