ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Олексій Мацука: Повідомлення про те, що Укрінформ перестали вносити в Білий список, стало неочікуваним для редакції

Сьогоднішнє повідомлення на сайті громадської організації “Інститут масової інформації” про те, що експерти перестали вносити до Білого списку Укрінформ, стало неочікуваним для редакції. 

Про це ІМІ повідомив Олексій Мацука, генеральний директор Українського національного інформаційного агентства Укрінформ.

“Кожен і кожна в колективі ознайомлені зі стандартами та етичним кодексом, намагаються дотримуватися найкращих практик інформаційної журналістики. Але усвідомлюємо, що 80% роботи журналіста – це критика його роботи іншими. Ми з вдячністю приймаємо результати роботи експертів Білого списку і ставимо собі на меті повернутися до складу якомога швидше. Ми оновимо статут організації, завершимо процес відбору незалежного зовнішнього редактора та створимо внутрішню комісію з дотримання стандартів, які закладає Білий список. Ще раз дякуємо Білому списку за вказування на можливі помилки в роботі медіа”, – заявив Олексій Мацука.

Нагадаємо, 26 квітня ІМІ опублікував новий Список прозорих і відповідальних медіа, відомий як Білий список, з якого вилучили три медіа – Укрінформ, NV та “Лігу”. 

Інститут масової інформації (ІМІ) – медійна громадська організація, яка працює з 1996 року. ІМІ відстоює права журналістів, аналізує медіасферу та висвітлює пов’язані з медіа події, протидіє пропаганді та дезінформації, забезпечує медіа засобами захисту для відряджень до зони бойових дій під час російсько-української війни починаючи з 2014 року. 

ІМІ робить єдиний в Україні моніторинг свободи слова та список якісних і відповідальних онлайн-медіа, документує медійні злочини Росії у війні проти України. ІМІ має представників у 20 регіонах України та мережу хабів “Медіабаза” для безперебійної підтримки журналістів. Серед партнерів ІМІ – “Репортери без кордонів” та Freedom House, організація входить до мережі Міжнародної організації із захисту свободи слова (IFEX).

 

Liked the article?
Help us be even more cool!