ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суспільне запропонує гурту "Kalush Orchestra" представляти Україну на Євробаченні

17.02.2022, 13:45
Фото – Суспільне
Фото – Суспільне

Організаційний комітет національного відбору Євробачення-2022 ухвалив рішення звернутися до гурту “Kalush Orchestra” з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Турині.

Таке рішення оргкомітет ухвалив 17 лютого на позачерговому засіданні, повідомляє Суспільне.

Гурт “Kalush Orchestra” посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Суспільне нагадало, що має право ухвалити рішення про визначення представника від України на конкурсі з-поміж інших фіналістів.

“Суспільне пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на Євробаченні-2022, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів національного відбору”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, 16 лютого організаційний комітет національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення про припинення участі у відборі Аліни Паш. Співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022. 

Підставою для ухвалення такого рішення оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику.

Наглядова рада Суспільного мовника 18 лютого збереться на позачергове засідання для розгляду, зокрема, ситуації навколо національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення”.

15 лютого голова правління Суспільного Микола Чернотицький заявив, що звертатиметься до правоохоронних органів щодо підроблених документів Аліни Паш.

15 лютого речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що ДПСУ не видавала переможниці національного відбору Євробачення-2022 Аліні Паш довідку про законний перетин державного кордону України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

14 лютого Суспільний мовник звернувся до Державної прикордонної служби України з проханням підтвердити або спростувати факт підроблення довідки про перетин державного кордону з Кримом, яку надала команда переможниці національного відбору Євробачення-2022 Аліни Паш.

12 лютого на нацвідборі на Євробачення-2022 перемогу отримала співачка Аліна Паш із піснею “Тіні забутих предків”. Водночас гурт “Kalush Orchestra”, який посів друге місце, заявив про фальсифікації та намір оскаржувати результати конкурсу в суді.

Менеджерка переможниці національного відбору Євробачення-2022 Аліни Паш пояснила, що довідку про перетин адмінкордону з Кримом надав “член команди”.

Раніше Аліна Паш повідомила в Instagram, що подала повторний запит прикордонникам, і наполягає, що не порушувала закон.

Liked the article?
Help us be even more cool!