ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у справі Шеремета проведе виїзне засідання на місці зберігання доказів

02.09.2021, 17:30
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Шевченківський районний суд міста Києва 21 вересня продовжить розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, на цей день планується виїзне судове засідання, повідомляє Укрінформ.

“Судовий розгляд відкладено на 21 вересня. Будемо організовувати в цей день виїзне судове засідання. Збираємося тут, у суді, об 11:00 і будемо організовувати прибуття до місця знаходження речових доказів”, – поінформувала суддя, що головує, Оксана Голуб.

Необхідність проведення виїзного судового засідання пов’язана з тим, що суд у цій справі перебуває на етапі дослідження речових доказів від прокуратури, а деякі речові докази в справі є габаритними, зокрема це кузови автомобілів.

Також під час засідання 2 вересня сторони процесу дослідили низку речових доказів, вилучених під час проведення обшуку в обвинувачених у справі Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко.

Окремо суд дослідив дві книжки – “Войсковая разведка” та “Розвідувально-пошукові дії”, які були вилучені під час обшуку за місцем проходження військової служби ще однієї обвинуваченої в справі Яни Дугарь.

Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під нічним домашнім арештом, Антоненко – під цілодобовим, Дугарь – під заставою в розмірі 168 тис. 160 грн.

Liked the article?
Help us be even more cool!