ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у справі Шеремета долучив два томи доказів захисту Кузьменко

28.09.2021, 14:17
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Шевченківський районний суд Києва у межах розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Юлії Кузьменко, Андрія Антоненка та Яни Дугарь – перейшов до стадії долучення доказів сторони захисту до матеріалів справи, повідомляє Укрінформ.

Зокрема, під час цього засідання суд долучив спочатку докази від захисника Кузьменко, Тараса Безпалого, а саме два томи матеріалів. За його словами, серед цих доказів, які він надав суду, документи, що характеризують Кузьменко.

Від адвоката Дугарь Віталія Коломійця суд долучив частину доказів для подальшого дослідження їх у суді.

Серед долучених від Коломійця матеріалів – висновок судово-медичної експертизи (СМЕ) про зріст Дугарь без взуття; висновок за результатами проведення комісійної психологічної експертизи із застосуванням комп'ютерного поліграфа; диск зі стенограмами й анкетні дані щодо свідків, яких, за інформацією адвоката, сторона обвинувачення не заявляла на досудовому розслідуванні й не подавала до переліку осіб, що варто допитати, та інші матеріали.

Від захисника Антоненка Дмитра Кругового суд теж долучив до матеріалів справи частину доказів, а саме копії телефону Антоненка, копії його сторінок із соцмереж та інші докази.

Прокурор зі свого боку попросив суд дати йому можливість для ознайомлення з усіма цими матеріалами, які надали суду адвокати Кузьменко, Антоненка і Дугарь.

Після цього суд оголосив про відкладення судового розгляду справи.

“Відкладається судовий розгляд для надання часу на підготовку додаткових матеріалів (доказів з боку захисту обвинувачених. – Ред.) для долучення до матеріалів кримінального провадження (цієї справи в суді. – Ред.), а також для надання часу прокурору на ознайомлення з уже наданими стороною захисту матеріалами до 11:00 30 вересня”, – поінформувала Голуб.

Як повідомляв ІМІ, 27 серпня Шевченківський районний суд міста Києва змінив підозрюваному в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на нічний.

Двом іншим підозрюваним продовжили запобіжні заходи: Яна Дугарь залишилися під особистим зобов'язанням, а Юлія Кузьменко – під нічним домашнім арештом.

Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під нічним домашнім арештом, Антоненко – під цілодобовим, Дугарь – під заставою в розмірі 168 тис. 160 грн.

Liked the article?
Help us be even more cool!