ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Стас Асєєв повідомив, що отримав квартиру

13.11.2020, 10:51
Фото – фейсбук Станіслава Асєєва
Фото – фейсбук Станіслава Асєєва

Автор Радіо Свобода, колишній полонений бойовиків на Донбасі Станіслав Асєєв отримав квартиру. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Вирішилося дуже важливе питання з житлом – і я отримав обіцяну президентом квартиру. Маю сказати, що люди, на яких було покладено реалізацію президентського слова ще в січні, мало що зробили, – і тільки при прямому втручанні Андрія Єрмака та людей з ОП все це вирішили буквально за місяць, за що я їм неймовірно вдячний”, – написав він.

Крім того, Асєєв повідомив, що планує вивезти маму з окупованого Донбасу.

“Передусім тому, що тепер я нарешті зможу вивезти маму з окупації і їй буде де жити. А сам я зможу нарешті не обертатися кожного дня з думками, чи не кинули її на підвал за те, що говорить її син. Тож ще раз дякую всім, хто доклав до цього зусиль: для моєї сім'ї це дійсно важливо”, – зазначив він.

Як повідомляв ІМІ, 29 грудня 2019 року Станіслав Асєєв був звільнений у межах обміну утримуваними особами на Донбасі 29 грудня 2019 року. Бойовики “ДНР” звинувачували його у шпигунстві та утримували з 2017 року.

Він розповів, що передати його дописи на волю під час перебування в полоні допоміг інший колишній в’язень бойовиків, танкіст Богдан Пантюшенко.

До затримання бойовиками Асєєв співпрацював з низкою українських медіа, зокрема з Радіо Свобода, перебуваючи в окупованому Донецьку. Писав статті для проєкту "Радіо Донбас.Реалії" під псевдонімом Станіслав Васін.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!