ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

СБУ повідомила про нову підозру пропагандисту Красовському, який закликав убивати українських дітей

Служба безпеки задокументувала нові злочини ексдиректора з мовлення російського телеканалу "Russia Today" Антона Кузнєцова-Красовського, який закликав до геноциду українських дітей.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

В СБУ зауважили, що в одному з нещодавніх ефірів своєї авторської програми він публічно закликав топити й спалювати українських дітей.

Цей сюжет вийшов у телевипусках Russia Today, а також на власних каналах російського пропагандиста в ютубі й телеграмі, які налічують декілька сотень тисяч підписників. На підставі цих фактів слідчі Служби безпеки повідомили Кузнєцову-Красовському про нову підозру за ч. 2 ст. 442 Кримінального кодексу України (публічні заклики до геноциду (діяння умисно вчиненому з метою повного або часткового знищення національної та етнічної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи).

Оскільки Красовський переховується від правосуддя за кордоном, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності. 

Як повідомляв ІМІ, 17 липня 2023 року пропагандист РФ, екскерівник телеканалу RT Антон Красовський та політтехнолог Тимофій Сергєйцев потрапили під нові санкції Великої Британії.

Щодо Красовського та Сергєйцева на сайті уряду Британії зазначається, що вони "відповідальні за поширення огидної пропаганди, спрямованої на розпалювання насильства та ненависті до України та її народу". Окремо про Красовського в британському уряді нагадали, що він у прямому ефірі заявив, що українських дітей потрібно топити та спалювати.

Як повідомляв ІМІ, 20 жовтня в програмі "Антоніми" вийшла розмова пропагандиста RT Антона Красовського з письменником Сергієм Лук'яненком. У розмові з ним Красовський запропонував топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Лук'яненко розповів, що в 1980 році ще дитиною опинився в Україні й українські російськомовні діти йому розповідали, що Україна окупована "москалями".

Російський пропагандистський канал Russia Today припинив співпрацю з ведучим Антоном Красовським після його заяви про те, що потрібно топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Сам Красовський написав, що йому "ніяково", що він "якось не побачив цього кордону. Про дітей".

У червні 2022 року директору російського телеканалу "RT" (Russia Today) Антону Кузнецову-Красовському повідомили про підозру в публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу в Україні, а також у публічних закликах до геноциду українців. За матеріалами слідства, громадянин рф Антон Кузнецов-Красовський упродовж січня-березня 2022 року публічно закликав до насильницького повалення конституційного ладу в Україні. Він робив це в соцмережах, ЗМІ та на телеканалі "RT".

У серпні СБУ повідомила про завершення досудового розслідування щодо Антона Кузнецова-Красовського та передала обвинувальний акт до суду.       

Liked the article?
Help us be even more cool!