ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Пропагандисти РФ Красовський та Сергєйцев потрапили під нові санкції Британії

Пропагандист РФ, екскерівник телеканалу RT Антон Красовський та політтехнолог Тимофій Сергєйцев потрапили під нові санкції Великої Британії.

Про запровадження нових санкцій у відповідь на спроби Росії знищити українську національну ідентичність оголосив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі, пише ZN.ua з посиланням на повідомлення, опубліковане на сайті британського уряду.

Щодо Красовського та Сергєйцева на сайті уряду Британії зазначається, що вони "відповідальні за поширення огидної пропаганди, спрямованої на розпалювання насильства та ненависті до України та її народу".

Окремо про Красовського в британському уряді нагадали, що він у прямому ефірі заявив, що українських дітей потрібно топити та спалювати.

Також серед тих, хто потрапив під санкції, – міністр культури Росії Ольга Любімова та міністр освіти Сергій Кравцов, губернатор Камчатки Володимир Солодов, очільник Адигеї Марат Кумпілов, заступник голови уряду Підмосков’я В’ячеслав Духін і так званий очільник військово-цивільної адміністрації Харківської області Віталій Ганчев. Крім цього, санкції накладено на дитячий табір "Артек" у Криму.

Як повідомляв ІМІ, 20 жовтня в програмі "Антоніми" вийшла розмова пропагандиста RT Антона Красовського з письменником Сергієм Лук'яненком. У розмові з ним Красовський запропонував топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Лук'яненко розповів, що в 1980 році ще дитиною опинився в Україні й українські російськомовні діти йому розповідали, що Україна окупована "москалями".

Російський пропагандистський канал Russia Today припинив співпрацю з ведучим Антоном Красовським після його заяви про те, що потрібно топити українських дітей, які вважають, що територія України окупована Росією. Сам Красовський написав, що йому "ніяково", що він "якось не побачив цього кордону. Про дітей".

У червні 2022 року директору російського телеканалу "RT" (Russia Today) Антону Кузнецову-Красовському повідомили про підозру в публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу в Україні, а також у публічних закликах до геноциду українців. За матеріалами слідства, громадянин рф Антон Кузнецов-Красовський упродовж січня-березня 2022 року публічно закликав до насильницького повалення конституційного ладу в Україні. Він робив це в соцмережах, ЗМІ та телеканалі "RT".

У серпні СБУ повідомила про завершення досудового розслідування щодо Антона Кузнецова-Красовського та передала обвинувальний акт до суду.        

У червні 2022 року Служба безпеки України оголосила підозру політтехнологу та автору антиукраїнських публікацій Тимофію Сергєйцеву. Його підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України; геноцид.

Liked the article?
Help us be even more cool!