ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Правоохоронці підозрюють директора російського телеканалу "RT" у закликах до геноциду українців

15.06.2022, 10:00
Фото – Instagram @krasovkin
Фото – Instagram @krasovkin

Директора російського телеканалу “RT” (Russia Today) Антона Кузнецова-Красовського підозрюють у публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу в Україні, а також у публічних закликах до геноциду українців.

Про це йдеться в тексті підозри, повідомляє “Судовий репортер”.

Йому повідомлено про підозру в публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу, розповсюдженні подібних матеріалів з використанням ЗМІ (ч. З ст. 109 КК України), а також у публічних закликах до геноциду, виготовленні матеріалів із закликами до геноциду, розповсюдженні таких матеріалів (ч. 2 ст. 442 КК України).

За матеріалами слідства, громадянин рф Антон Кузнецов-Красовський упродовж січня-березня 2022 року публічно закликав до насильницького повалення конституційного ладу в Україні.

Він робив це в соцмережах, ЗМІ та телеканалі “RT”. Підозрюваний є публічною особою, яка має вплив на аудиторію вищевказаного телеканалу, і розумів, що його заклики доступні необмеженій кількості осіб та можуть вплинути на формування негативної масової думки щодо України.

Антон Кузнецов-Красовський у невстановлений досудовим розслідуванням час, проте не пізніше ніж 29 березня, перебуваючи в невстановленому місці, ввімкнув онлайн-трансляцію на офіційному ютуб-каналі телеканалу “RT”, де негативно висловлювався стосовно існування України як самостійної та суверенної держави й пропагував ідею ліквідації незалежності та повалення конституційного ладу в ній.

Також під час трансляції Кузнецов-Красовський налаштовував російську аудиторію проти українців і переконував у доцільності вирішення суперечностей між росією та Україною із застосуванням насильства.

Цей відеозапис, що має назву “Сука этой страны не должно быть!”, в якому міститься уривок онлайн-трансляції з висловлюваннями підозрюваного щодо повалення конституційного ладу в Україні, був опублікований на YouTube.

Liked the article?
Help us be even more cool!