ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Редактор ЗОВу півтора місяця домагався відкриття справи щодо бездіяльності поліції

01.04.2020, 10:23
На фото - з мікрофоно - Всеволод Новохатько, фото - фейсбук Всеволода Новохатька
На фото - з мікрофоно - Всеволод Новохатько, фото - фейсбук Всеволода Новохатька

Редактор дніпровського сайту "ЗОВ" Всеволод Новохатько півтора місяця чекав на витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо внесення заяви про можливу бездіяльність поліції щодо розслідування його побиття.

Про це він розповів представниці ІМІ у Дніпропетровській області.

За словами Всеволода Новохатька, 13 лютого 2020 року він звернувся до прокуратури Дніпропетровської області із заявою про можливу бездіяльність слідчих Нацполіції щодо розслідування нападу на нього.

Він додав, щоб отримати цей витяг йому довелось оскаржити в суді бездіяльність прокуратури Дніпропетровської області, подати клопотання до прокуратури про видачу витягу та подати заяву про злочин прокурора прокуратури, який розглядав цю заяву протягом двох тижнів.

“Лише після цього, 19 березня 2020 року, той самий прокурор Козакевич Ю.О., нарешті, вважає, що отримав заяву про злочин”, - зазначив Всеволод Новохатько.

Як повідомляв ІМІ, 24 травня 2018 року в Дніпрі група молодиків напала на громадського активіста і редактора ЗОВ (“Закон один для всіх”) Всеволода Новохатька.

Потерпілий пов’язує інцидент зі своєю журналістською діяльністю, зокрема публікаціями на сайті ЗОВ та в інших місцевих ЗМІ. Справу відкрили за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу – "Умисне легке тілесне ушкодження".

Після нападу Новохатько також написав заяву на посадовців патрульної поліції й через суд домігся відкриття кримінального провадження. 2 жовтня 2018 року було відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (“Зловживання владою або службовим становищем”).

Проте 31 жовтня 2018 року ця справа була закрита постановою слідчого, про що його як заявника не поінформували.

Бабушкінський районний суд Дніпра за позовом Новохатька скасував постанову слідчого про закриття справи щодо побиття журналіста.

У квітні 2019 року справу закрили вдруге, він оскаржив це в суді, адже вважає, що воно відбулося з численними порушеннями.

6 грудня 2019 року редактор дніпровського сайту “ЗОВ” (“Закон один для всіх”) та активіст Всеволод Новохатько заявив про саботаж правоохоронців у розслідуванні нападу на нього в травні 2018 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!