ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Поліція вдруге закрила справу, пов'язану з побиттям редактора сайту "ЗОВ"

26.04.2019, 13:48
Фото – Фейсбук Всеволода Новохатька

У Дніпрі вдруге закрили справу, пов’язану з побиттям журналіста й громадського активіста Всеволода Новохатька, повідомляє Радіо Свобода.

Як поінформував Новохатько, друге закриття справи він також оскаржуватиме в суді, адже вважає, що воно відбулося з численними порушеннями.

Зокрема, Новохатько зауважив, що постанова про закриття була винесена ще півтора місяця тому, але його як заявника не поінформували.

Як повідомляв ІМІ, 24 травня 2018 року в Дніпрі група молодиків напала на громадського активіста і редактора ЗОВ (“Закон один для всіх”) Всеволода Новохатька.

Потерпілий пов’язує інцидент зі своєю журналістською діяльністю, зокрема публікаціями на сайті ЗОВ та в інших місцевих ЗМІ. Справу відкрили за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу – "Умисне легке тілесне ушкодження".

Після нападу Новохатько також написав заяву на посадовців патрульної поліції й через суд домігся відкриття кримінального провадження. 2 жовтня 2018 року було відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України ("Зловживання владою або службовим становищем").

Проте 31 жовтня 2018 року ця справа була закрита постановою слідчого, про що його як заявника не поінформували.

Бабушкінський районний суд Дніпра за позовом Новохатька скасував постанову слідчого про закриття справи щодо побиття журналіста.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!