ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Разумков змінив порядок допуску журналістів до адмінбудівлі Верховної Ради

06.10.2020, 11:03
Фото – 112.international
Фото – 112.international

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав 5 жовтня розпорядження, яким вносяться зміни до порядку допуску представників засобів масової інформації до будинку парламенту.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Разумков підписав розпорядження “Про внесення змін до розпорядження Голови Верховної Ради України “Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби” від 12 березня 2020 року №151.

Згідно зі змінами, в адміністративному будинку Верховної Ради (вул. Грушевського, 5) дозволяється присутність представників ЗМІ за наявності постійної картки акредитації та разових додаткових перепусток у такій кількості: 

  • до 120 осіб – у пресцентрі на третьому поверсі; 
  • до 30 осіб – у ложі преси балкона зали засідань Верховної Ради;
  • від телевізійних каналів допускається не більш ніж дві знімальних групи (до чотирьох осіб); 
  • від інформаційних агентств – до двох осіб;
  • від інших видань – по одній особі.

Допуск представників ЗМІ до будівлі по вул. Грушевського, 5 здійснюється через перший під’їзд у порядку черги за наявності постійної картки акредитації та разових додаткових перепусток, які видаватимуться на вході до будівлі, та мають бути повернені на цей пост після закінчення робочого дня. 

Допуск операторів/фотокореспондентів із професійним обладнанням до ложі преси відбуватиметься також у порядку черги.

Попередні додаткові картки є не дійсними, йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, 12 березня Разумков підписав розпорядження “Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби”. Згідно з ним, зокрема, журналістам дозволено перебувати на період карантину лише в пресцентрі парламенту.

28 травня голова Верховної Ради Дмитро Разумков вніс зміни до розпорядження від 12 березня “Про додаткові заходи з попередження виникнення гострої респіраторної хвороби”. Згідно з розпорядженням, з 1 червня представники ЗМІ допускаються в ложу преси балкона зали засідань ВР, дотримуючись черги, а їхня загальна кількість у цій ложі не може перевищувати 30 осіб.

1 червня Верховна Рада відкрила для представників ЗМІ доступ до ложі преси балкона зали засідань парламенту, який був закритий під час карантину. Доступ операторів і фотокореспондентів обмежено до 30 осіб. 

23 серпня голова ВР Дмитро Разумков повідомив, що через погіршення епідемічної ситуації журналістів не пустять в кулуари Верховної Ради з початком нової пленарної сесії 1 вересня.

Liked the article?
Help us be even more cool!