Понад 100 ветеранів і ветеранок змагалися в протидії кіберінцидентам
В Україні відбулися змагання ветеранів і ветеранок війни з кібербезпеки CTF, повідомила пресслужба Міністерства ветеранів.
Під час змагання учасники реінтеграційної програми "Кіберзахисники" розв'язували практичні завдання, створені на основі реальних кіберінцидентів.
Мета проєкту – надання безкоштовної підтримки ветеранам та ветеранкам для нових кар'єрних можливостей у сфері кібербезпеки.
Навчальна програма курсу охоплює:
- регулярні заняття для практичного закріплення теоретичного матеріалу;
- інтенсивне вивчення англійської мови;
- професійні консультації щодо кар'єрного зростання та психосоціальну підтримку.
У міністерстві зазначили, що досвід США та Ізраїлю показує, що такі програми, як “Кіберзахисники”, ефективні в забезпеченні ветеранів новими професійними можливостями, що сприяє їхній інтеграції в цивільне життя.
“Крім того, сьогодні існує гострий дефіцит фахівців з кібербезпеки у всьому світі, й Україна не є виключенням. Працевлаштування ветеранів допоможе не просто заповнити попит у сфері, а й забезпечити надійний захист Національної системи кібербезпеки України”, – вважає заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк.
Програма “Кіберзахисники” започаткована Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) спільно з Національним координаційним центром кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України та Міністерством у справах ветеранів України та реалізується за стратегічної та фінансової підтримки Управління з координації надання допомоги США країнам Європи та Євразії U.S. Department of State.
Як повідомляв ІМІ, Кіберполіція України та Сили територіальної оборони ЗСУ розробили рекомендації для військовослужбовців з покращення інформаційної безпеки й, зокрема, безпечного використання мобільних пристроїв, месенджерів та захисту від кіберзагроз.
Help us be even more cool!