ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Організатори "Євробачення" підтвердили, що конкурс не відбудеться в Україні

23.06.2022, 17:53
Фото - Суспільне
Фото - Суспільне

Європейська спілка телебачення і радіомовлення (EBU) 23 червня підтвердила своє рішення не проводити “Євробачення-2023” в Україні через війну. 

Відповідну заяву спілка опублікувала на своєму сайті, повідомляє Суспільне.

Спілка стверджує, що ухвалила таке рішення “з жалем” та продовжить дискусії щодо пошуку країни-господарки наступного Євробачення.

“Це рішення було продиктоване відповідальністю EBU за забезпечення умов, які гарантують безпеку всіх, хто працює та бере участь у заході, планування якого має розпочатися негайно в країні, що приймає конкурс”, – йдеться в заяві.

Організація нагадує, що зазвичай до роботи на Євробаченні акредитують щонайменше 10 тисяч людей, зокрема знімальну групу та журналістів. Крім того, на заході мають бути близько 30 тисяч відвідувачів зі всього світу. “Їхнє благополуччя - наша головна турбота”, - стверджує EBU.

У Правилах проведення конкурсу Євробачення зазначено, що захід може бути перенесений у форс-мажорній ситуації, такій, як війна.

Крім того, EBU звернувся до сторонніх експертів з питань безпеки, які заявили, що контрзаходи, запропоновані для пом'якшення загроз при плануванні заходу в Україні, є недостатніми для міжнародного публічного заходу, а ризик масових жертв через конфлікт є “високим”.

Щодо можливості проведення конкурсу у прикордонному місці поблизу сусідньої країни, то, за ствердженням EBU, інфраструктура запропонованих місць проведення та відсутність не відповідають вимогам організації.

Як повідомляв ІМІ, Суспільний мовний заявив, що розчарований відмовою Європейської мовної спілки (ЄМС) у проведенні Євробачення-2023 в Україні.

ЄМС відмовила Україні 17 червня після аналізу безпекової ситуації станом на червень 2022 року. Спілка розпочинає перемовини з британським суспільним мовником BBC щодо можливості проведення конкурсу у Великій Британії.

Україна вимагатиме змінити рішення щодо відмови проведення Євробачення-2023.

Liked the article?
Help us be even more cool!