ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нацполіція повідомила про отримання інформації щодо можливих замовників убивства Шеремета

04.01.2021, 12:47
Фото – Роман Пилипей / ЕРА
Фото – Роман Пилипей / ЕРА

Національна поліція повідомляє, що отримала в розпорядження інформацію щодо можливих замовників убивства журналіста Павла Шеремета й одержала дозвіл на проведення слідчих дій в одній з європейських країн.

Про це повідомляється 4 січня на сайті Національної поліції.

Згідно з повідомленням, у грудні 2020 року слідство Нацполіції отримало за допомогою Служби зовнішньої розвідки України “певну інформацію, що представляє інтерес у розслідуванні підриву журналіста Павла Шеремета в 2016 році”.

“Документи та аудіозаписи, крайні з яких датовані 2012 роком, вже надійшли в розпорядження слідства і становлять інтерес з точки зору встановлення замовників злочину. Фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, опубліковані в мережі Інтернет. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння із використанням токсичних речовин, а також підрив”, – повідомляє поліція. 

Особу – розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій. 

Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. 

Того ж дня на брифінгу за участю президента Володимира Зеленського заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль назвав п'ятьох підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета: сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко, військовий медик Яна Дугарь, волонтер Юлія Кузьменко та ветерани збройного конфлікту на Донбасі Інна і Владислав Грищенки.

4 вересня 2020 року Шевченківський райсуд Києва розпочав по суті розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета та дібрав присяжних.

Слідство вважає основною версією вбивства журналіста Павла Шеремета дестабілізацію соціально-політичної ситуації в країні.

Liked the article?
Help us be even more cool!