ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Волині запустили флешмоб на підтримку регіонального Суспільного мовлення

17.02.2020, 13:00
Фото – скриншот
Фото – скриншот

Редакторка “Українського радіо. Луцьк” Світлана Мех запустила флешмоб на підтримку регіонального Суспільного мовлення на Волині. Про це вона повідомила представниці ІМІ у Волинській області.

Журналістка закликала волинян записати та поширити у фейсбуці відеоролики на підтримку регіонального мовлення з хештегом #врятуй_регіональний_контент_суспільного.

Як розповіла Світлана Мех представниці ІМІ, такий флешмоб стартував не лише на Волині, а й в інших регіонах. 

Як повідомляв ІМІ, 10 лютого в Луцьку місцева громада проводила збір підписів на підтримку регіонального мовлення Суспільного. Відкритий лист щодо знищення регіонального мовлення у Волинській області адресували керівництву країни, ПАТ “НСТУ”, головам Верховної Ради та СБУ.

Як розповіла Cвітлана Мех, зібрані підписи надіслали Президентові, Голові Верховної Ради, Прем’єр-міністрові, очільнику Служби безпеки України та голові правління і голові наглядової ради ПАТ “НСТУ”.

Вона додала, що збір підписів на підтримку радіомовлення триває і досі.

Нагадаємо, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія зазначив, що правління продовжує діалог з філіями НСТУ щодо реалізації концепції регіонального мовлення, яка передбачає зменшення виробництва власного регіонального контенту і скорочення колективу. 

31 січня колектив продюсерів (лінійних) філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальних за радіомовлення в регіонах, і працівники радіо філій Суспільного написали відкритого листа до наглядової ради Суспільного мовлення і голови Національної спілки журналістів України щодо згортання суспільного радіомовлення в регіонах.

25 грудня 2019 року в соцмережі Facebook видалили всі сторінки регіональних радіо філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. Регіональні радіо користувалися своїми сторінками в соцмережах, оскільки не мають власних сайтів, лише на сайтах регіональних каналів є можливість слухати онлайн.

Liked the article?
Help us be even more cool!