ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На "Інтері" не мінятимуть редакційну політику після нападу

12.09.2016, 11:30

Компанія “Національні інформаційні системи”, яка виробляє новини для телеканалу “Інтер”, не змінюватиме редакційну політику на вимогу протестувальників. Про це в ефірі Громадського заявив директор компанії «Національні інформаційні системи» Олександр Пилипець.

“За новини мені не соромно, а навіть гордо. Політика інформаційна новин не буде змінюватися, звісно. А що там змінювати?”, - наголосив Пилипець.

За його словами, після нападу на офіс телеканалу керівництво суттєво збільшило кількість охорони будівлі.

Як повідомляв ІМІ, 4 вересня телеканал “Інтер” заявив про напад на офіс компанії “Національні інформаційні системи”, збройний напад та постраждалих.

Директор Департаменту комунікацій в МВС України Артем Шевченко заявив, що співробітники компанії “Національні інформаційні системи” не надають правоохоронцям доступ до відео з камер спостережень.

Директор “Національних інформаційних систем” Олександр Пилипець підтвердив, що співробітники каналу не віддавали правоохоронцям записи з камер відеоспостереження, встановлених в приміщенні. За його словами, в редакції каналу є побоювання, що відео з камер може загубитися.

Напад і підпал будівлі НІС 4 вересня слідчі кваліфікують за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

5 вересня, вранці, у Києві під стінами головного офісу телеканалу “Інтер” на вулиці Дмитрівській зібралися десятки активістів, які не згодні з політикою телеканалу. Активісти, що зібралися зранку 5 вересня під будівлею телеканалу “Інтер”, оголосили безстрокову акцію протесту і блокування каналу. Учасники протестів підвезли шини та встановили намети біля будівлі телеканалу “Інтер”.

5 вересня Президент України Петро Порошенко доручив Генеральному прокурору Юрію Луценку взяти розслідування подій, що сталися на телеканалі “Інтер” 4 вересня, під особистий контроль.

Водночас Порошенко заявив, що “абсолютно неприпустимою є реалізація сценарію, коли через фінансування з Росії окремі ЗМІ намагаються дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію в Україні”, реакція на це має бути в абсолютно законний спосіб.

5 вересня телеканал “Інтер” подав до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Національної поліції України заяву про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів через блокування офісу в Києві. Телеканал вимагає від правоохоронців “рішучих дій щодо розблокування телеканалу, відновлення законності і правопорядку”.

6 вересня блокування каналу продовжилося, але потім активісти, заявивши про домовленість з каналом, припинили блокування.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відеоматеріали у справі пожежі в приміщенні телеканалу “Інтер” пошкоджені - записи з камер спостереження виявились залитими водою.

Liked the article?
Help us be even more cool!