ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

“Ми сьогодні помремо?": продюсер CNN зняв сюжет про евакуацію своєї родини з Гази

24.10.2023, 14:10
Фото - скрін з відео CNN
Фото - скрін з відео CNN

Продюсер CNN Ібрагім Дахман зняв репортаж під час евакуації своєї родини із Гази до південного міста Хан-Юніс.

На відео, яке оприлюднило медіа, син питає Ібрагіма Дахмана: “Ми сьогодні помремо?".

“Життя в Хан-Юнісі тяжке. Ми живемо з щонайменше 150 родинами переселенців з півночі, їмо рівно стільки, щоб не померти. Вдень ми споглядаємо авіаудари й наповнюємо цистерну з водою”, - пояснює продюсер CNN.

За його словами, електрика переселенцям недоступна, а, отже, немає і доступу до інтернету.

“Тож мої діти не бачать жахіть в інтернеті й у вільний час грають з іншими дітьми. На вихідних нам сказали їхати до КПП Рафах. Ми завантажилися в машину, аби знову спробувати втекти. Дорогою бачили багато руйнувань”, - говорить Дахман.

На КПП, згадує медійни, були інші родини біженців, сповнені надії виїхати, але їм сказали, що пункт зачинений. 

«Ми були на КПП Рафах, сподівалися перетнути кордон до Єгипту, але пункт був зачинений і пропускав лише гуманітарну допомогу», - уточнює Ібрагім.

За його словами, уникаючи хаосу, він з сином попрямував назад із надією, що наступного дня все-таки вдасться евакуюватися.

“На віддалі ми чули влучання снарядів. “Тобі страшно?” “Ні, не страшно”. Але я бачу страх у його очах – той самий, що й у моїх”, - резюмував продюсер CNN.

Нагадаємо, 7 жовтня ХАМАС напав на Ізраїль, унаслідок чого на півдні Ізраїлю загинуло понад 1400 людей і більш ніж 200 взято в заручники. Ізраїль продовжує готуватися до наземної операції в секторі Газа, яка може тривати три місяці. Повідомлялося про загибель майже 5 тисяч палестинців.

Ізраїльська розвідка “Моссад” підтримала висунуту пропозицію Шломо Караї. “Моссад” надав уряду дані, що співробітники телеканалу розкривають інформацію про місце розташування сил Армії оборони Ізраїлю і в такий спосіб наражають військових на небезпеку.

Уряд Ізраїлю схвалив 20 жовтня правила, які дозволять йому тимчасово закрити іноземні телеканали під час чинного надзвичайного стану через війну з ХАМАС, якщо канали завдають шкоди національній безпеці.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зафіксувала “небезпечні синтаксичні звороти” в лінійних та онлайн-медіа щодо висвітлення нападу терористичного угруповання ХАМАС на державу Ізраїль. Серед таких небезпечних фраз, які можуть розвинутись у мову ненависті або відбивати наративи російської пропаганди, він назвав: “Агресивні араби”, “мусульманська вісь зла”, “терористи-мусульмани” – неприпустимі. Узагальнення на весь мусульманський світ є некоректним і може сприяти  релігійній нетерпимості й в Україні. Це підриває нашу єдність і впливає на міжнародну солідарність”. 

Компанія Google вимкнула у своїх застосунках Maps і Waze дані про дорожній рух у реальному часі в Ізраїлі та секторі Газа на прохання ізраїльських військових напередодні можливого наземного вторгнення в Газу

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!