ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Музика поза політикою". Кіркорова вилучили зі списку загроз нацбезпеці, він хоче в Україну

29.06.2021, 10:17
Фото: fkirkorov / Instagram
Фото: fkirkorov / Instagram

Міністерство культури та інформаційної політики на підставі листа Служби безпеки України вилучило російського артиста Філіпа Кіркорова зі списку осіб, які загрожують національній безпеці. Про це йдеться на сайті МКІП.

Кіркорова внесли до цього списку 22 червня також на підставі листа СБУ.

МКІП зазначає, що виконує лише технічну функцію, заносячи та вилучаючи іноземних громадян з такого переліку, а підставою є звернення СБУ, яка не зазначає причин свого рішення.

Кіркоров неодноразово бував у Криму після 2014 року і виправдовував окупацію півострова Росією.

Як передає Ліга.нет, співак уже заявив, що сподівається відновити концерти в Україні.

"Дякую вам. Дя-ку-ю! Тепер у кожній домівці України можуть законно звучати мої пісні, на телебаченні можуть транслювати мої шоу, і, звичайно ж, дуже чекаю живих концертів та зустрічей із кожним з вас", – заявив він.

У підписі до відео російський артист пише, що "сталося немислиме: посадовці почули нас", і заявив звичне "музика поза політикою".

"Ви протягнули Росії соломинку дружби", – пише він і сподівається, що "саме з таких світлих променів у майбутньому ми повернемося до дружби й поваги".

Як повідомляв ІМІ, 22 червня Міністерство культури та інформаційної політики за поданням Служби безпеки України занесло російського співака Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

23 червня Служба безпеки України пояснила, що рекомендувала Міністерству культури та інформаційної політики України занести Кіркорова до переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України, через підтримку окупації Криму.

19 січня 2021 року Литва на п'ять років заборонила в'їзд російському артисту Філіпу Кіркорову. Його занесли до списку небажаних осіб через публічне виправдання окупації Росією Криму. Ініціювало заборону Міністерство закордонних справ Литви, яке подало до Департаменту міграції при МВС країни звернення з проханням про внесення російського артиста Філіпа Кіркорова до національного списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Литовської Республіки через незаконні візити до Криму.

Liked the article?
Help us be even more cool!