ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кіркорова внесли до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці

24.06.2021, 09:00
Фото – umoloda.kyiv.ua
Фото – umoloda.kyiv.ua

Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) за поданням Служби безпеки України занесло російського співака Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Про це повідомляється на сайті МКІП.

Лист від СБУ міністерство отримало 11 червня. 22 червня МКІП видало наказ про внесення Кіркорова до переліку.

Міністерство зауважує, що процедура здійснюється автоматично, адже, згідно з чинним законодавством, повноваженнями вирішувати “включати” чи “не включати” до списків МКІП не наділено. Міністерство здійснює оприлюднення переліку і оновлення.

Як повідомляв ІМІ, 18 червня Міністерство культури та інформаційної політики доповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, занісши туди російського рок-музиканта, фронтмена гурту “Земляни” Сергія Скачкова.

26 травня Кабінет Міністрів ініціював запровадження санкцій у вигляді заборони в'їзду до України на три роки проти дев'яти російських акторів та двох співаків за умисне та демонстративне порушення правил в'їзду до окупованого Криму та Севастополя. 

Так, санкції планують запровадити проти таких російських акторів театру та кіно: Олексій Чадов, Павло Трубінер, Євгеній Стичкін, Євгеній Пронін, Олександр Петров, Дмитро Орлов, Ольга Кабо, Жанна Епплє, Володимир Вдовіченков. Також санкції застосують проти співачки та телеведучої Анастасії Сланевської, співака Ярослава Сумішевського.

19 травня Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) внесло до Переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, трьох російських акторів – Ігоря Копилова, Ігоря Петренка та Марію Миронову.

28 квітня Міністерство культури та інформаційної політики за поданням СБУ внесло реп-виконавця та музиканта Валєєва Алішера (Моргенштерн) до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Liked the article?
Help us be even more cool!