ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Мінцифри запустило платформу цифрової екосистеми України Digital State UA

Міністерство цифрової трансформації України запустило платформу Digital State UA, яка репрезентує цифрову екосистему України та показує, як українські технології, цифрові рішення й інновації змінюють країну. 

Про це повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації України.

“Ми продовжуємо будувати найзручнішу цифрову державу у світі для громадян та технологічного бізнесу. І в напрямі цифровізації Україна не просто переймає досвід інших країн, а й упроваджує технології та інновації, які цікаві світу. Саме тому ми запускаємо портал Digital State UA, який на реальних кейсах транслюватиме, як цифровізація змінює Україну”, – зазначив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він додав, що портал стане вікном для глобальної спільноти, об’єднає державні ініціативи, громадський і приватний сектор, а також зміцнить сприйняття України як цифрового лідера Європи.

Платформа представляє досягнення України в GovTech, IT і Tech двома мовами – англійською та українською. 

Заступниця міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначила, що Україна входить до п’ятірки світових лідерів за індексом EGDI та демонструє прогрес у цифрових послугах. 

На платформі Digital State UA: 

  • розповідають світу про цифрову Україну – як побудована її цифрова екосистема, з яких ініціатив складається і як працює на національному та регіональному рівнях;
  • демонструють реальні кейси – історії успіху українських цифрових продуктів та сервісів, які працюють і змінюють життя мільйонів; 
  • висвітлюють українські GovTech- та IT-рішення, які мають потенціал до масштабування на глобальних ринках;
  • розміщують міжнародні та українські дослідження (як-от Brookings, World Bank);
  • публікують експертні колонки від представників урядів, очільників фондів, керівників міжнародних компаній, СЕО стартапів та лідерів цифрової трансформації – тих, хто вже сьогодні формує майбутнє технологій в Україні та світі.

Нагадаємо, у Мінцифри повідомили про розроблення української великої мовної моделі. У міністерстві зазначили, що велика мовна модель – це нейромережа, яка працює за принципом людського мозку й може аналізувати та генерувати тексти. Вона стане основою для появи чатботів та AI-асистентів для держави й бізнесу, що покращить послуги для користувачів і підвищить ефективність організацій.

Liked the article?
Help us be even more cool!