ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Мемедемінов після етапування в колонію перебуває на карантині

24.06.2020, 12:00
Фото – фейсбук Кримська солідарність
Фото – фейсбук Кримська солідарність

Засудженого кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова доставили в колонію-поселення №8, що в селищі Садковське Ростовської області Росії. Після етапування в колонію Мемедемінов протягом 20 днів перебуває на карантині.

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвокатку Лілію Гемеджі.

“Наріман досі перебуває на карантині. Станом на сьогодні (23 червня. – Ред.) це вже 20 днів. Імовірно, його сьогодні ж випустять з карантину. У колонії його поставили на профілактичний облік, проте пояснили, що це було зроблено автоматично, тому що Наріман був на профобліку ще коли перебував у СІЗО Сімферополя. Хотіли взяти зразки ДНК, але він відмовився. Передавав усім величезний привіт. У цілому ставлення з боку адміністрації колонії до нього нормальне”, – розповіла Гемеджі.

Як повідомляв ІМІ, на початку червня засудженого кримського громадянського журналіста та медіакоординатора “Кримської солідарності” Нарімана Мемедемінова етапували до колонії-поселення в Ростовській області. 

Адвокат засудженого кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова подав до Кіровського районного суду російського Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення

14 травня 2020 року Військовий апеляційний суд у Московській області залишив чинним вирок кримському громадянському журналістові Наріману Мемедемінову за звинуваченням у “публічних закликах до терористичної діяльності”. На засіданні суду сам Мемедемінов закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!