ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кіркоров про занесення до чорного списку: Цим треба пишатися

24.06.2021, 17:02
Фото – скріншот з інстаграм-відео Філіпа Кіркорова
Фото – скріншот з інстаграм-відео Філіпа Кіркорова

Російський співак Філіп Кіркоров прокоментував рішення Міністерства культури України та СБУ внести його до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці країни. 

У своєму відеозверненні, яке він оприлюднив в Instagram, артист заявив, що цим треба пишатися, повідомляє “Українська правда”.

“Внесення до чорного списку України Народного артиста України – це вже звучить як абсурд. Але у світі такого багато зараз… Такі недалекі посадовці не знають та не розуміють, що творчість нині не заборониш, музику не закриєш папірцем або кордоном”, – заявив співак.

“Я маю сказати дякую цим людям, адже їхні заборони допомагають мені ставати популярнішим. Насправді заборонили не Кіркорова, а Росію, ненависть до якої захльостує. Якщо Кіркоров стає загрозою для держави, то цю державу можна лише пожаліти”, – наголосив Кіркоров.

Як повідомляв ІМІ, 22 червня Міністерство культури та інформаційної політики за поданням Служби безпеки України занесло російського співака Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

23 червня Служба безпеки України пояснила, що рекомендувала Міністерству культури та інформаційної політики України занести Кіркорова до переліку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України, через підтримку окупації Криму.

19 січня 2021 року Литва на п'ять років заборонила в'їзд російському артисту Філіпу Кіркорову. Його занесли до списку небажаних осіб через публічне виправдання окупації Росією Криму. Ініціювало заборону Міністерство закордонних справ Литви, яке подало до Департаменту міграції при МВС країни звернення з проханням про внесення російського артиста Філіпа Кіркорова до національного списку іноземців, яким заборонено в'їзд до Литовської Республіки через незаконні візити до Криму.

Liked the article?
Help us be even more cool!