ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналісти та громадськість просять світову спільноту допомогти знайти і звільнити Лефтера

19.04.2014, 20:33

Українські та польські журналісти, представники громадськості звертаються до світової та європейської спільноти, зокрема, до Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) та інших міжнародних організацій з проханням відреагувати на викрадення журналіста Сергія Лефтера. Про це йдеться у відкритому зверненні представників медіа і громадськості щодо ситуації з викраденням українського журналіста Сергія Лефтера.

У зверненні зазначено, що Лефтера викрали 16 квітня так звані сепаратисти у місті Слов'янськ (Донецька область, Україна). Телефонний зв'язок із журналістом було втрачено. За інформацією ЗМІ, сепаратисти звинуватили Лефтера у членстві в організації «Правий сектор» і шпигунстві. Наразі немає жодних відомостей про фізичний стан журналіста та місце його перебування.

“Ми заявляємо, що звинувачення на адресу Сергія Лефтера щодо шпигунства та зв'язків з «Правим сектором» є безпідставними, носять провокативний характер і є прямим доказом тиску на незалежних журналістів у східних регіонах України. Застосування насильства, маніпулювання інформацією по відношенню до представників преси є ознаками залякування журналістів, які передають неспотворену картинку з місць протистоянь у «гарячих точках» України, - йдеться у зверненні.

Журналісти та громадськість вимагають засудити дії проросійських «протестувальників» щодо представників ЗМІ на Сході України і застосувати всі можливі дипломатичні важелі для того, щоб знайти і звільнити з полону журналіста Сергія Лефтера.

Довідка: Сергій Лефтер працював кореспондентом інформаційно-аналітичних програм на Першому національному. 5 грудня 2013 звільнився з новин Першого національного через незгоду з інформаційною політикою каналу.

Після цього працював як незалежний журналіст, останнім часом робив матеріали для інтернет-видання Ipress.ua. Приклади публікацій. До поїздки на Східну Україну перебував у Криму, де висвітлював процес його анексії. У Донецьку він також працював як журналіст, спостерігач фонду «Відкритий діалог».

Звернення підписали понад 100 людей. Підписати звернення, можна, надіславши свої дані на адресу [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!