ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Хакери з Росії та КНДР атакують розробників вакцин проти COVID-19 – Microsoft

16.11.2020, 10:20
Фото – unsplash.com
Фото – unsplash.com

Хакери, які працюють на уряди Росії і Північної Кореї (КНДР), останніми місяцями атакували мережі семи компаній, що розробляють вакцини проти коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляють "Букви" з посиланням на Microsoft та Reuters.

Об’єктами атак хакерів стали сім “провідних фармацевтичних компаній” у Канаді, Франції, Індії, Південній Кореї і США. Назви цих компаній у Microsoft не озвучили.

Кібератаки вчиняли учасники угруповання Strontium (інші назви – Fancy Bear і APT28), яке пов’язують з російськими спецслужбами. Крім того, до атак причетні північнокорейські хакери з груп Zinc і Cerium.

“Більшість із цілей – виробники вакцин проти COVID-19, що перебувають на різних етапах клінічних випробувань”, – повідомила Microsoft.

Хакери намагалися отримати доступ до облікових записів співробітників компаній.

Учасники угруповання Strontium діяли методом перебору паролів (атаки, спрямовані на злом акаунтів із використанням тисяч або мільйонів швидких спроб), а хакери з КНДР розсилали фішингові листи (наприклад, називалися фахівцями з добору персоналу, а також видавали себе за представників Всесвітньої організації охорони здоров’я).

У Microsoft запевнили, що більшість спроб злому були невдалими. Усі компанії були повідомлені, а постраждалим від дій кіберзлочинців запропоновано допомогу.

У компанії не повідомили про характер і терміни проведення кібератак.

Нагадаємо, 9 листопада Pfizer Inc. і BioNTech SE оголосили, що їхня вакцина-кандидат на основі РНК, BNT162b2, продемонструвала високу ефективність проти COVID-19. Чотири вакцини проти COVID-19 наразі проходять масштабні клінічні випробування, але тільки для вакцини Pfizer необхідно підтримувати температуру близько –75 градусів за Цельсієм, або –103 градуси за Фаренгейтом.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!