ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 20 квітня - реєстрація на програму міжнародного менторства для журналістів

07.04.2021, 10:16
Фото - thevpnlab.com
Фото - thevpnlab.com

Громадська організація “Media Development Foundation” запрошує журналістів долучитися до програми онлайн-менторства Journalism Exchange Program. Особливість цього набору - це робота з менторами із CNN, OCCRP, Atlas of Today's World, Associated Reporters Abroad.

Учасники програми зможуть покращити свої навички та місяць попрацювати з досвідченими професіоналами з іноземних видань. 

Стажери отримають у межах програми онлайн-менторства:

  • онлайн-стажування; термін – місяць (з 1 травня до 1 червня);
  • допомогу, підтримку й фідбек від професійних медійників із закордонних медіа;
  • нетворкінг з колегами з-за кордону (США, Канада, Чехія, Німеччина);
  • конкретні знання і навички, які допоможуть покращити професійні навички

Хто ментори?

Єва Ротенберг (США), яка навчить розповідати історії через відео, пояснить особливості стажування на CNN та те, як продюсувати подкасти, працювати на радіо і стажуватися у редакції суспільного мовника штату Джорджія. Окрім досвіду в медіа, Єва також проводила лінгвістичні дослідження про міжкультурну комунікацію, кризові комунікації та історичну лінгвістику. Наразі Єва вивчає мовознавство в університеті Еморі, цікавиться діджитал-комунікаціями та аудіовиробництвом.

Кевін Кленсі (США), оператор-постановник, який знімає репортажі з різних країн: від життя кримінальних банд у Сальвадорі до незаконного вилову риби в Сенегалі. Був нагороджений премією Едварда Мерроу. У минулому Кевін фрілансив для Vice, Netflix і CNN, а нині працює відеографом у виданні Newsy і створює документальний фільм про екологію.

Браян Фіцпатрік (Канада), редактор OCCRP. Раніше працював редактором новин у канадській газеті National Post, публікувався в різних європейських та північноамериканських виданнях; у його фокусі – теми, пов'язані з парамілітаризмом та нарковійнами. Наразі Браян також виступає продюсером і сценаристом документального фільму про торгівлю кокаїном. 

Якуб Муцка (Чехія), який спеціалізується на повільній, академічній журналістиці і здобуває PhD ступінь у Карловому університеті в Празі. Раніше він працював на Чеському суспільному телебаченні та в онлайн медіа, а після цього заснував Atlas of Today's World – проєкт, який у форматі інтерактивних мап описує політичний та соціальний стан справ у різних країнах світу.  

Джабін Бгатті (Німеччина), головна редакторка і засновниця організації Associated Reporters Abroad, яка допомагає знайти репортерів у всьому світі. Джабін понад 20 років працювала для друкованих медіа у США та за кордоном. Зокрема, вона писала для The Wall Street Journal, USA Today, The Washington Times, The Washington Post та Bloomberg. Вона мешкала у Польщі, Данії, Південній Кореї, Німеччині та Франції, а тому висвітлювала безліч проблем: від терактів до міжнародних антимонопольних питань. 

Емма Лейсі-Бордо (США), журналістка, спікерка і директорка з журналістських стандартів у CNN. Ще навчаючись у коледжі, Емма розпочала свою кар’єру в медіа як редакторка новин на радіо. Перш ніж займатися етичними питаннями, вона працювала редакторкою, репортеркою, дослідницею і продюсеркою в CNN. За понад десять років у медіа вона висвітлювала складні історії: від законів про зброю в США до сексуального насильства в університетських кампусах. Деякі з її робіт, зокрема, про людей, які борються за справедливість у корінних народах Америки, молодь, яка мігрувала в США, та реабілітацію ув'язнених чоловіків, відзначені нагородами. 

Заповнити анкету можна тут.

Дедлайн: 20 квітня.

Liked the article?
Help us be even more cool!