ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Держкомтелерадіо ініціює санкції до російських видавців, які поширюють антиукраїнські видання

04.05.2018, 11:33

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) ініціює перед Кабінетом Міністрів застосування економічних санкцій до юридичних осіб Російської Федерації, які систематично проводять і поширюють видання антиукраїнського змісту. Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

Як зазначає комітет, за результатами моніторингу (2015-2018 роки) складено перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

До цього переліку внесено 172 видання, випущених 35 видавництвами. З поміж інших чітко виокремлюються видавництва, у діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту посідає помітне місце і носить систематичний характер. Це, зокрема, такі російські видавництва, як “Алгоритм”, “Книжный мир”, “Центрполиграф”, “Эксмо”, “АСТ”, “Вече” та інші.

Крім того, моніторинг Держкомтелерадіо виявив значну кількість веб-сайтів, які пропонують до продажу вищезазначену літературу в паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість прочитання цих книг в режимі онлайн.

“З метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України та відповідно до статті 5 Закону України “Про санкції” Держкомтелерадіо пропонує винести на розгляд Ради національної безпеки та оборони України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб Російської Федерації, які продукують та поширюють на території України видавничу продукцію антиукраїнського змісту”, - йдеться у повідомленні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!